Jump to content
IGNORED

salate


gospa buba

Recommended Posts

a kak se zove? ne jedem nekrstene salate angry.gif jedno pitanje, ako neko zna da mi odgovori:jel koristio neko ovu nasu domacu divlju rukolu, s travnjaka i slicnih izvora. dobijes potencijalno pride i dresing od psecih izlucevina :Pozbiljno pitam, jel je neko cupao kao koprivu,maslacak itd i isprobao..?

Link to comment

eeee, fenchel iliti finnochio po italijanski :)to se dušo zove Komorač :)i stavljao ja negde najbolji recept za salatu s tim, narandže na kolutove, maslinovo ulje i biber. mmmm.

Link to comment

Onda pardoniram što unosim pometnju među (iskusnim) kulinarskim narodom. Da editujem onda u komorač ili ima neko prigovor?edit: editovala. Sad na seckanje. :)

Edited by Pixie
Link to comment
Onda pardoniram što unosim pometnju među (iskusnim) kulinarskim narodom. :D Da editujem onda u komorač ili ima neko prigovor?
ja mislim da se glasa. ali tajno :lol:
Link to comment
i stavljao ja negde najbolji recept za salatu s tim, narandže na kolutove, maslinovo ulje i biber. mmmm.
upravo htedoh da napisem da sa narandzom ide natprirodno dobro.
Link to comment
a kak se zove? ne jedem nekrstene salate angry.gif jedno pitanje, ako neko zna da mi odgovori:jel koristio neko ovu nasu domacu divlju rukolu, s travnjaka i slicnih izvora. dobijes potencijalno pride i dresing od psecih izlucevina :Pozbiljno pitam, jel je neko cupao kao koprivu,maslacak itd i isprobao..?
koprivu,maslachak,divlji luk,kiseljak i tako te divlje travke brati samo daaaleeekoo od grada,ljudi,pasa,prashine,izduv. gasova valjda je to jasno...neka livada na Avali,Frushkoj Gori i sl...i doobro oprati u nekoliko voda
Link to comment
^još kada se doda krastavac, kuvana jaja i pospe svežom nanom, može da prođe kao kompletan obrok
au. imam sve sastojke trenutno! Edited by Ljilja Srpkinja
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...