Jump to content
IGNORED

Grčka - enormni dug, protesti oko mera štednje


Mp40

Recommended Posts

srusio im majstor sajt :lolol:

 

inace, jutros je imao oko 10 hiljada evra, pre desetak minuta, iako sajt puca vec par sati, 250 hiljada

 

Poslednji put kad sam uspela da uđem na sajt bilo je oko 300 hiljada.

Link to comment

Pominje se i neko "drugo" Ciprasovo pismo, Balti nisu baš oduševljeni ovim late night show cimanjem

 

 

Ne vuci me za jezik molim te :D

Edited by MancMellow
Link to comment

nisu valjda pičke da glsaju za da, oduvek sam cenio samoubilačke narode, grdno bi me razočarali

 

pa "da" je sigurno samoubistvo, i to najgora (spora i bolna) koja ce trajati godinama ili decenijama. a sa "ne" bar imaju sanse, morace zelenasi da popuste

Link to comment

Zamenik premijera Dragasakis kaže na ERT-u da referenduma možda i neće biti i potvrđuje da su od MMF-a tražili odlaganje plaćanja (što se inače ne odobrava):

 

Suština grčkih nastojanja je izgleda u tome da se iz priče izbaci MMF, teško da će Nemci na to pristati:

 

Trenutno od svih zemalja sveta samo Ukrajina ima gori kreditni rejting od Grčke, kaže S&P:

 

Mnogi sada imaju utisak da se strategija grčke vlade srušila:

 

U Veltu je naslov "Grčka se prekockala":

http://www.welt.de/wirtschaft/article143362197/Griechenland-hat-sich-verzockt.html?wtrid=socialmedia.socialflow....socialflow_twitter

Link to comment

Mogli bi naši da im daju da puštaju Boj na Kosovu veče pred referendum.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

Link to comment

oni koriste referendum kao adut ?

 

Tako je.

(nije baš sasvim veran prevod, na nemačkom piše "tu je nekima pukao film, pa je telefonska sednica prekinuta")

 

Lajfert je ZDF-ov briselski dopisnik.

Edited by vememah
Link to comment

Postoji izvesna doza dostojanstva, gravitasa (čak i u ovakvoj politikantskoj izvedbi), u želji da se odradi referendum na komplikovanom pitanju, ali je ona apsolutno nespojiva sa ovakvim pokušajima trgovinom (ministar odbrane je u subotu slično nabacio trejd referenduma za nekakav dogovor).

 

Vrlo težak treš :(

Edited by Prospero
Link to comment
×
×
  • Create New...