Jump to content
IGNORED

TV Avala


Frank Pembleton

Recommended Posts

Danas se na Avali valjda sakupili radnici kojima kasni plata 4-5 meseci, predali pismo upozorenja da ce da zaustave program ako B.Lekic ne krene da isplacuje plate.BTW firmi je blokiran racun vec 10-ak dana...Ova se naravno zakljucala u kancelariju.Izgleda da je volsebno uplaceno pola plate i to junske!Drogirani kreten misli da je time smirio situaciju...

Link to comment
  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    95

  • stoka

    14

  • kud u maglu Simoviću

    13

  • Аврам Гојић

    9

Nisam tamo...A ova bi samo to cekala pa da izigrava zrtvu, posle bi morali dajoj pravite sigurnu kucuA koliko cujem na sastancima se poziva kako ona zna kako se radi kad je sve na mestu, kao kad je radila na B92 :isuse:

Link to comment
Danas se na Avali valjda sakupili radnici kojima kasni plata 4-5 meseci, predali pismo upozorenja da ce da zaustave program ako B.Lekic ne krene da isplacuje plate.BTW firmi je blokiran racun vec 10-ak dana...Ova se naravno zakljucala u kancelariju.Izgleda da je volsebno uplaceno pola plate i to junske!Drogirani kreten misli da je time smirio situaciju...
:lol:zar nije uradila to isto kad je bila na rts-u?
Link to comment
Bojana Lekic glodur :isuse: kao da das piromanu da cuva skladiste barutaveljo, vintenom u vrata angry.gif
Aaaa ovo znam od koga si "ukrao"...Ma to je vec za dijagnozu doktorsku, samo tu treba citav konzilijum.Bilo je i plakanja udara se u patetiku jbte.Sav sam se najezio ...u predelu mosnica...
Link to comment
  • 2 weeks later...

Mozda sutra bude malo "mraka u programu"...Prosli put je B.L. za novine rekla da "nije istina da su zaposleni prekinuli program, nego je bila tehnicka greska..."Pa da kazemo da smo u TV-cirkusu sve videli...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
Nikad mi nije bilo jasno to sa neplaćanjem - od više (malih)privatnika znam da im se inspekcija nakači za najmanje kašnjenje u plaćanju plata i doprinosa
Pa neki od "velikih igraca" imaju taktiku plate doprinose i PDV a plate jok....Ti se okrenes drzavi a oni ti kazu , naravno nezvanicno:On je platio nama nase a za plate ga tuzite...
Link to comment
Šta se dešava sa štrajkom? Jel Bojana još zaključana u kancelariji?
Danas su kontaktirali neki od sindikata, traze od RRA napismeno sta je minimum rada posto im nigde u aktima ne pise :isuse: .Ova se jeste zakljucala , danas im je nesto trabunjala o sastanku sa UO tj. vlasnicima.I ostali su pri svome, dok ne vide pare nema programa...Traze sastanak sa UO...Za sad su valjda jedinstveni.
Jel istina da im je skočila gledanost od kako su u štrajku i ne emituju živi program? :isuse:
Mislim da jeste, rejting je veci nego kao "normalni" program...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...