Jump to content
IGNORED

TV Avala


Frank Pembleton

Recommended Posts

Meni ovo sa smenjivanjem Nemečeka uopšte nije neobično. I sasvim verujem da "nije ispunio očekivanja", tj. nije podigao gledanost. Što, opet, nije njegova krivica. Znam da su moji prijatelji mesecima pričali o Avali, ali znam i da oni nisu reprezentativni. Ko će gledati Hausa, Simpsonove, kvalitetne filmove i to kada imamo razne Navike i panike, Siniše Paviće i ostalo. Televizijska kultura je ovde na jadnom nivou, i za očekivati je bilo da je kvalitetan program neće ispraviti. Plus, oni koji bi sve to gledali, većinu su već odgledali, skidajući sa interneta. Provincijska zemlja, provincijski TV program. I mi ćemo se svesti na 3-4 kanala kao u Hrvatskoj - Prvi i drugi, Pink i Prva i ajzdrao. Uostalom, ni ne treba nam više. Nije ovo neki "ko poslednji izađe nek ugasi svetlo" lament. Ja prvi ne gledam televiziju više. Dugo sam gledao samo političke emisije, a sada i to pičim preko podcasta. A ovi koji i dalje gledaju, gledaju to smeće, pa neka gledaju, šta sad, kakve veze ima. Ko sam ja da uređujem ukus i nerviram se što nije kao moj. Odo' gledati Deadwood. Koji je furao na B92 i podigao im je ništa, a ne gledanost ili kurast.

Edited by Buck Naked
Link to comment
  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    95

  • stoka

    14

  • kud u maglu Simoviću

    13

  • Аврам Гојић

    9

Verovatno ce na kraju i biti tako, 4 kanala koja prezive, a sve ostalo na kabl, pa kome se gleda neka plati.
Koja su to 4 kanala?BTW evo krenulo Pinkovanje na TVA....Hrvatske serije premjerno prikazane na RTVP, neki dosadni otpaci iz magacina.... Edited by veljaGB
Link to comment
  • 3 months later...
  • 5 weeks later...
oce li raditi televizija sutradan? :huh:

nije moje da o tome pricam ali sam cuo da ce zaposleni sutra da strajkuju

Nije moje da pricam o tome prica se da je rok za par dana da se ispune neki uslovi...
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
jel istina da je mitrovic zavalio avalu cme-u za 10 mil. $?
Pa pisalo nesto po novinama da pregovara ali ljudima tamo kasni plata par meseci tako da dok ne vide pare verovatno ni oni nece znati....Izgleda da drogirana budala sad daje budzasto, a imao je ponude od 30 do 35 milki...
Link to comment
Pa pisalo nesto po novinama da pregovara ali ljudima tamo kasni plata par meseci tako da dok ne vide pare verovatno ni oni nece znati....Izgleda da drogirana budala sad daje budzasto, a imao je ponude od 30 do 35 milki...
pisalo je i da je Avala u opasnom dugu, nekih 20-30 miliona ako se dobro sećam, nije me posebno interesovalo. ako je to istina i ova cifra mu je dobra, samo verujem da ako CME dođe na naše tržište Mitrović totalno puca, jer oni veći eksperti za komercijalne programe od Prve i Pinka zajedno... ako se ne varam, oni drže Hrvatsku Novu, a to je nešto poput Pinka samo dosta bolje upakovano.inače, interesantno je i to da je Mitrović prodavao 100% vlasništva Pinka, iako navodno ima samo 5%
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...