Jump to content
IGNORED

Nezavisno sudstvo i huligani


Idioteque

Recommended Posts

Premalo i nedovoljno. Nista ispod 40 godina pravosnazno nije prihvatljivo.Zelim im ekstremno klizajuce sapune i mokre peskire u budjavim samicama za svih sledecih 87600 dana (kumulativno).

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • radisa

    47

  • Ted

    45

  • Milogled Bluff

    39

Premalo i nedovoljno. Nista ispod 40 godina pravosnazno nije prihvatljivo.Zelim im ekstremno klizajuce sapune i mokre peskire u budjavim samicama za svih sledecih 87600 dana (kumulativno).
ma, po tri hiljade godina. daj, jbt, ala serete. ove budale su vise/ manje slucajno najebale. hiljade majmuna ucestvuje u tucama, prebijanjima, pa niko ne pogine i izvuku se. ovi konkretni vam nisu krivi sto je drzava dopustila slicnima da se zapate po ulicama i stadionima, pa ste vi sad frustrirani u vezi toga. kazne koje su dobili su objektivno prestroge. raznorazni manijaci, silovatelji dece, visestruke ubice dobijaju standardno duplo manje.naravno, ne branim ja njih, ali bi kazne u rasponu 10-20 godina bile primerenije, sa sve uracunatim primerom ostalima i slanjem slike u francusku. nije ni to bas malo.
Link to comment

Cekaj, da ti prenesem nesto: to sto nazalost neke druge presude jesu manje ne bi smelo da se dovodi u vezu sa ovim slucajem. Sta treba da radimo sada? Da im damo jos manje presude jer, zaboga, neke druge, za druge zlocine kod drugih sudija, su presude manje?Ja se najvise grozim to sto silovatelji i ubice dece dobiju manje presude - sve ispod 40 godina za te slucajeve je premalo. Ali to ne znaci da ne treba pozdraviti ovako velike kazne. Neka budu zadovoljni sto ja nisam sudija.A sad, kao sto rekoh ranije, neka se zale i "teraju do Strazbura". Neka pisu i zale se sledecih x godina iz svojih budjavih samica.

Edited by dragance
Link to comment
Citam komentare na raznim forumima i cesto se pominje da nije postojalo dovoljno dokaza da ih osude na ovoliko godina.Takodje pominje se i to sto se nisu koristili snimci sa okolnih kamera sa Obilicevog venca(kao namestaljka,i tako to),pa me samo interesuje ako ima neko ko se razume u pravo,a pratio je sudjenje da mi kaze da li je kazna po zakonu ili je niska ili je visoka...
ja se izuzetno razumem u pravo i kazna je niska. 14 x 40 je trebalo.
Link to comment
Cekaj, da ti prenesem nesto: to sto nazalost neke druge presude jesu manje ne bi smelo da se dovodi u vezu sa ovim slucajem. Sta treba da radimo sada? Da im damo jos manje presude jer, zaboga, neke druge, za druge zlocine kod drugih sudija, su presude manje?
postoji razlog zasto su presude u drugim (gorim) slucajevima manje. da ne ulazim u filozofiju prava, ali smatra se da ljudima treba pruziti drugu sansu, ako ga bas nisu zabrljali, tipa istrebili celo selo. dakle, ne mopzes da ides okolo i odsecas sake, vadis oci, delis po 30-40 godina zatvora il dozivotno, vesas, nije ovo srednji vek. tako je, svidelo ti se ili ne. evo i onaj nemacki ljudozder, armin se zvase, je prvobitno dobio 8 godina, pa ti vidi.
Link to comment
ne mopzes da ides okolo i odsecas sake, vadis oci, delis po 30-40 godina zatvora il dozivotno, vesas, nije ovo srednji vek.
Znaci odsecanje udova je isto sto i 30-40 godina zatvora? Bravo.Ajmo onda Legiji da damo popust.
Link to comment
postoji razlog zasto su presude u drugim (gorim) slucajevima manje. da ne ulazim u filozofiju prava, ali smatra se da ljudima treba pruziti drugu sansu, ako ga bas nisu zabrljali, tipa istrebili celo selo. dakle, ne mopzes da ides okolo i odsecas sake, vadis oci, delis po 30-40 godina zatvora il dozivotno, vesas, nije ovo srednji vek. tako je, svidelo ti se ili ne. evo i onaj nemacki ljudozder, armin se zvase, je prvobitno dobio 8 godina, pa ti vidi.
Licno mislim da je ovakvo zlocinacko udruzivanje daleko opasnije po drustvo u celini nego taj Armin. Ovo je neka vrsta terorizma, a terorizam se daleko teze sankcionise od pojedinacnih zlocina.
Link to comment
postoji razlog zasto su presude u drugim (gorim) slucajevima manje. da ne ulazim u filozofiju prava, ali smatra se da ljudima treba pruziti drugu sansu, ako ga bas nisu zabrljali, tipa istrebili celo selo. dakle, ne mopzes da ides okolo i odsecas sake, vadis oci, delis po 30-40 godina zatvora il dozivotno, vesas, nije ovo srednji vek. tako je, svidelo ti se ili ne. evo i onaj nemacki ljudozder, armin se zvase, je prvobitno dobio 8 godina, pa ti vidi.
Koliko sam ja upoznat sa likom i delom, recimo, ovog Prelica taj je do sada propustio jedno 2856 sansi da ugrabi drugu sansu. Pusti ti te price o drakonskim kaznama, ovde se najcesce radi o visestrukim povratnicima koji su odavno vec mogli da ubiju nekog, a tek sa Tatonom im se "posrecilo". Da su ovako kolektivno razjebali ono drustvo oko Misica zbog pokusaja ubistva onog zandarma Trajkovica umesto sto su Misicu odrapili pokaznu kaznu a ostalima progledali kroz prste, mozda bi danas ovaj nesrecni Francuz bio ziv. Mada, male su sanse, tesko da ce ova stoka ikada nauciti da neke stvari prosto ne smeju da se rade. Sto ne znaci da ih na to ne treba podsecati upravo drasticnim kaznama za dela koja cine.
Link to comment
Pravda za Puzigacu.(od slogana se ni Misic nije bas ovajdio, ali ovaj tek nece)
'Ajde sto odrase ovol'ku bracu,Al' gde je pravda za Puzigacu.Pa, zar zbog jednog obicnog FrancuzaDa mu se trideset godina 'ladi guza.Ale, ale, ale, ale,...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...