Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da li je neko snimao Utisak Adelje™, sa sve predlogom u kome izvesni ginekolog dr. Adašević brani pravo žena na abortus u emisiji Ključ? :Hail:

Link to comment
Da li je neko snimao Utisak Adelje, sa sve predlogom u kome izvesni ginekolog dr. Adašević brani pravo žena na abortus u emisiji Ključ? :Hail:
To mi je rodjak - Stojan Adasevic ;)Dolazim veceras...
Link to comment
To mi je rodjak - Stojan Adasevic ;)Dolazim veceras...
Kako to? Dolazite i ti i Nebojsa? Pa zar ne rece Nebojsa da nece doci ni cile ni mile? :rolleyes: Dolazim i ja ukoliko se nesto ruzno ne desi u medjuvremenu (jebem ti virsle na ovu vrucinu :lol: ). Red je da pokusamo da 1 Murinju spasimo sezonu makar jednim trofejom.
Link to comment

10....broj odgovara samo statstickim podacima u promasajima gola ispred gol linije <_<EDIT: ovo mi je i zadnji fudbal do polovine Juna (malo srece i za moju ekipu nakon ovako teske sezone) ;)

Edited by madball
Link to comment

potrudicu se da dodjem veceras ako ni zbog cega drugog a ono da malo zajebavam lebrona...petkovica, adasevica i harpera necu...njima uopste nije problem da priznaju da je partizan bolji sto puta

Link to comment

Priznajem da su partizani pobedili nemce '45, ili tako nesto... :whistle:

Edited by nebojsapetkovic
Link to comment
potrudicu se da dodjem veceras ako ni zbog cega drugog a ono da malo zajebavam lebrona...petkovica, adasevica i harpera necu...njima uopste nije problem da priznaju da je partizan bolji sto puta
Hvala sto si ovo podelio sa nama. Za Harpera me ne cudi, on je poznati izdajnik, ali iskudija me je razocarao. angry.gif
Link to comment
EDIT: ovo mi je i zadnji fudbal do polovine Juna (malo srece i za moju ekipu nakon ovako teske sezone) ;)
Meni je ovo takođe poslednji forumaški fudbal sve do juna. Od juna ću ponovo biti tu, Bože zdravlja...
Link to comment

Nebojši svaka čast na lažnjaku kojim mi je sjebao nogu, tek sada osećam posledice...Stvarno je bilo ekstra, u stilu Kristijana Ronalda.Elem, iskiksarismo, a i ja debela svinja, pa ću iskoristiti ovu priliku da se odjavim sa forumaškog fudbala.Sve najbolje i doviđenja.

Link to comment

Sinoć totalna dominacija momaka u crveno belim dresovima...krajnji rezultat od 7-4 i ne govori baš tako,ali na terenu je sve bilo vidljivo.Par golova smo postigli iz zaista lepih akcija,gde je učestvovao kompletan napadački red.Madball je sinoć sa svojim het trikom bio medju najboljima,i ostali su ispunili sve svoje zadatke...

Link to comment

da je bila totalna dominacija i nije, al da ste bili bolji jeste. za moje poklone ste mogli bar da kazete hvala (jedino je nebojsa bio pristojan). opet smo promasili sve sto se dalo promasiti, a i gol koji je igor sam sebi prakticno dao je jos jedan poklon na kom se niste zahvalili.

Link to comment
Zaboravio sam da kazem da je Smorenko postigao toliko željeni gol posle dugog posta...
sinoc je moglo i trebalo vise od tog jednog bednog koji sam vam posle vratio <_<
Link to comment

Madball se veličanstveno oprostio od FF-a do polovine Juna!!!Kada je video da među saigračima ima alkose (Adašević i ja), da Rade još nije razgazio svoje Adidas predator patike i da Harper ne može sam teret slave da ponese sam, prihvatio je odgovornost na sebe! Jedina je žal što nije prošlo više kontri koje je Lebron inicirao veštim dodavanjima!Smorenko je pre svega dobar drug, iako je grobar!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...