Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Mene je glava sinoć otkinula od nekog tlaka, tako da sam u poslednji čas zaključio da bi u Footu verovatno eksplodirala, usput ubivši još po kog forumaša.A da se tradicija ne izneveri, doživeo sam i lakšu povredu. Isekao sam nogu na fiokicu od DVD drajva koja je slučajno ostala otvorena :P

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mene je glava sinoć otkinula od nekog tlaka, tako da sam u poslednji čas zaključio da bi u Footu verovatno eksplodirala, usput ubivši još po kog forumaša.A da se tradicija ne izneveri, doživeo sam i lakšu povredu. Isekao sam nogu na fiokicu od DVD drajva koja je slučajno ostala otvorena :P
To ti je ista stvar kao i sa Gejom. Dopustaju mu svakojake mavashigeri poteze dok nekog ne osakati. Ja bih, da sam na tvom mjestu, izbacio sav taj namjestaj iz kuce. Edited by borris_
Link to comment
Mene je glava sinoć otkinula od nekog tlaka, tako da sam u poslednji čas zaključio da bi u Footu verovatno eksplodirala, usput ubivši još po kog forumaša.A da se tradicija ne izneveri, doživeo sam i lakšu povredu. Isekao sam nogu na fiokicu od DVD drajva koja je slučajno ostala otvorena :P
Jesam li ja tebe video u vreme ff u tempu na bezaniji?
Link to comment

Bilo je fino. Aca i Filip su se takmičili kome će Lebron više puta da odbrani 1 na 1. Mislim da je Aca za dlaku pobedio.Madball u pokušaju da odvali šut sa distance odvalio Beowla u leđa. U sledećem napadu, Beowl ga nanišanio da mu uzvrati i pogodio omalenog Filipenka.Harper u kratkom naletu nervoze u finišu odlučio da iz sve snage odvali loptu u Acu umesto ka golu. Beowl špagom sprečio protivnika da dođe do izjednačenja u poslednjim minutima.Izostanak Nedaševića i Petkovića se i nije baš previše osetio u redovima protivnika...I tako...... ali sve to pada u vodu pred vrhom vrhova koji nam je pred početak utakmice priredio Belaj. Pokušavajući da se dogovorimo ko će od nas napraviti ultimativnu žrtvu i preći na stranu mrskog protivnika kako bismo imali 6 na 6, došlo se i do varijante da taj prognanik bude jedan od članova tandema Brižit-Bardo. Na to je Belaj uputio molećiv pogled ka saigračima i tihim glasom prozborio: "Nemojte, molim vas, ne mogu ja sa čergarima..." :lol:

Link to comment

Sto se tice treceg poluvremena Filipenku je pobeda jako prijala, pa je pojeo deset cevapa i jedan raznjic, a dok smo placali racun Nevidljivi Covek nas je odzepario i maznuo nam 1000 dinara.

Link to comment
neki lik, baš isti ti :unsure: doduše, znam te samo sa perspica, tako da....
Pacey, ne ofiraj coveka. Znamo mi da mu zena povremeno ne dozvoli da dodje na fudbal kad nesto zasere, ali se pravimo ludi jer nam je 1 drugar i 1 fin covek.Utakmica je bila bas dobra. Trcalo se bukvalno do tri sekunde pred kraj, kad smo promasili poslednji sut za izjednacenje. Na reviju napucavanja Lebrona od strane Ace i Filipenka, sa nase strane su uspesno odgovarali Preza i Madball promasujuci lopte i pokusavajuci da obore neki od vecernjih letova na redovnim linijama za aerodrom Nikola Tesla. Beowl je posle utakmice imao traktat na temu - u kojim sve prilikama on mora da sutne iz daljine. Nakon dva i po sata smo ga zamolili da promeni temu na - u kojim sve prilikama on ne mora da sutne iz daljine, kako ne bismo osvanuli u Oozicu. Smorenko :Hail: nas je izuzetno pojacao pozadi, tako da se izostanak Adasevica nije mnogo osetio. Falio je Nebojsa da petlja s loptom, ali smo ga Rade i ja uspesno zamenili u tom segmentu.Postro smo ocekivali 1 demoliranje od nadahnutog i pojacanog protivnika sve u svemu dobro je proslo.Termin - 400 dinaraPorcija cevapa - 600 dinaraVideti Filipenka srecnog jer je pobedio - neprocenjivo.Zivot je lep.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...