Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Eto prilike da proverimo Flegminu tvrdnju da su adasevic i petkovic zapravo adasevicpetkovic. :lol: Dolazim. Posto Romeo Adasevic i Julija Flegma ne mogu da se pojave iz krajnje objektivnih razloga (nebojsina konferencija za stampu povodom ovog nemilog dogadjaja se ocekuje u Oozicu negde oko ponoci) umoljavaju se drugi ucesnici da ne seru sa krecenjima kupatila, laznim rodjendanima i zlonamernim foteljama i da dovuku dupe u ponedeljak kako bi nas bilo dovoljno.
Нећу моћи да дођем, бићу ван Србије целе недеље...
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Biću na 85% Srbije u ponedeljak, tako da dolazim. Nadam se da će Larsson izbeći sve startove šifonjera, trpezarijskog stola i sudopere tokom današnje večeri i sutrašnjeg dana.

Link to comment

Malopre sam za dlaku izbegao start mašine za sudove (žuti karton), a danas sam se našao u sendviču između stolice i ormančeta sa knjigama (opomena sudije), ali sam se posle ukazane pomoći vratio na teren. Sad tražim izmenu, da bih se sačuvao za sutra.

Link to comment
Ne secam se da sam do sada otkazivao ili neobjashnjivo propushtao da se pojavim.
Ne sećam se ni ja, Filipenko preteruje.Doduše, ne sećam se ni da si na sam dan fudbala doživljavao povrede a la Larsson (od uvek neugodnih komada nameštaja), koje su nas bacale u bedak nakon što smo već počeli da slavimo izvesnu pobedu...
Link to comment
koje su nas bacale u bedak nakon što smo već počeli da slavimo izvesnu pobedu...
Iako smo veceras znatno oslabljeni izostankom tandema Adasevic-Petkovic,hrabro cemo se boriti i konacno primeniti vasu taktiku-bunker po svaku cenu... <_< Ako nas veceras ne dobijete nikad necete
Link to comment
Iako smo veceras znatno oslabljeni izostankom tandema Adasevic-Petkovic,hrabro cemo se boriti i konacno primeniti vasu taktiku-bunker po svaku cenu... <_< Ako nas veceras ne dobijete nikad necete
dobili smo vas pre dve nedelje iako su igrali i adasevic i petkovic...a ni ja veceras ne dolazim tako da cu pojacati svoju ekipu
Link to comment

Ne razumeš ti to...taj poraz se ne računa iako su oni bili kompletni, zato što smo i mi bili kompletni :)Venome, više sam aludirao na to da te ima manje od tuljana u Amazonu...

Link to comment

Bice zabave veceras. :lol: Ako ne poradimo Belaju po kicmi nagraisali smo k'o zuti, jer nece imati ko da zadrzi loptu makar na sekund. Valjda ce veceras da nas dobiju, ne mogu vise da gledam Filipenka tuznog u Oozicu. Prosli ponedeljak mi se srce cepalo. :cry:

Link to comment

sta je ovo nema izvestaja ni posle 12 sati.zbgo izostanka znacajnog broja igraca kod cigana, morao sam ovog puta da ih pojacam i to sam uradio samo donekle.jedan razlike za protivnika (vise ne znam sta da pisem koji su moji a koji su njihovi :unsure: ), iako smo se mi propisno ispromasivali i imali nekoliko suteva u poslednjih 60 sekundi da izjednacimo. ravnopravna igra, mi sigurniji u odbrani, nespretni u napadu.nadam se da je filipenko pojeo koji cevap u uzicu, ali izvestaj sa treceg poluvremena ce morati da da neko drugi.

Link to comment

Cela sinocna utakmica je bila organizovana tako da Filipenko konacno pobedi i da pojede neki cevap u OOzicu...Larsson je opet verovatno bio napadnut od namestaja pa se nije pojavio,nije bilo ni Adasevica i Petkovica.Smorenko igrao sa nama,utakmica solidna,protivnik organizovan i zasluzeno pobedio...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...