Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Igrali smo bezveze u završnici, beowl je šutnuo jedno 74 puta, ja sam promašio 3-4 solidne šanse i primio glup gol, ispostavilo se da je to presudilo...Džaba šta zavalim 3 komada kada napravim glupost pozadi :( To, uz standardnog igrača-trkača manjka u odnosu na protivnika je presudilo. Inače, cigani su više smorili sa svojim golovima od martinele pa golmanove noge i usera sa 12 metara u golmanov ugao...Nije mi jasno dokle će da posmatraju fudbal isključivo iz svoje perspektive, kao da se mi ništa ne pitamo <_< Kada izgube, to je zato što su igrali loše, kada dobiju, to je zato što nas razbiju, kada prime gol to je zato što su nas pustili, iako napravimo neku vrtešku iz 4 poteza od kojih su 2 vrhunska, a kada daju gol od martinele ili golmanu koji ga primi kroz noge iako je mileći šut sa 12 metara zato što je okrenuo glavu to je zato što je šut bio sjajan...

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Igrali smo bezveze u završnici, beowl je šutnuo jedno 74 puta, ja sam promašio 3-4 solidne šanse i primio glup gol, ispostavilo se da je to presudilo...Džaba šta zavalim 3 komada kada napravim glupost pozadi :( To, uz standardnog igrača-trkača manjka u odnosu na protivnika je presudilo. Inače, cigani su više smorili sa svojim golovima od martinele pa golmanove noge i usera sa 12 metara u golmanov ugao...Nije mi jasno dokle će da posmatraju fudbal isključivo iz svoje perspektive, kao da se mi ništa ne pitamo <_< Kada izgube, to je zato što su igrali loše, kada dobiju, to je zato što nas razbiju, kada prime gol to je zato što su nas pustili, iako napravimo neku vrtešku iz 4 poteza od kojih su 2 vrhunska, a kada daju gol od martinele ili golmanu koji ga primi kroz noge iako je mileći šut sa 12 metara zato što je okrenuo glavu to je zato što je šut bio sjajan...
Upravo si se posrao u svoj sopstveni svalerski nik. :lol: Ne znam sta nameravas ovim postom ali ako malo odskrolujes navise naci ces ciganski izraz "igrali smo kao kante i samo su nas sreca i Lebron na golu spasili poraza". Takodje si posle prethodne utakmice mogao da procitas priznanje da ste nas razbili kao zvecke. Izgleda te malo decevapizacija udarila u glavu. Neces ti meni vise odlaziti iz kafane bez uobicajene porcije. <_<
Link to comment
Ne vredi, otišao je u 1 qratz kada je 15% njegove mase proglasilo jednostranu nezavisnost.
Auh, znaci sad imaju igraca vise. :o
Link to comment
Nije mi jasno dokle će da posmatraju fudbal isključivo iz svoje perspektive, kao da se mi ništa ne pitamo <_< Kada izgube, to je zato što su igrali loše, kada dobiju, to je zato što nas razbiju, kada prime gol to je zato što su nas pustili, iako napravimo neku vrtešku iz 4 poteza od kojih su 2 vrhunska, a kada daju gol od martinele ili golmanu koji ga primi kroz noge iako je mileći šut sa 12 metara zato što je okrenuo glavu to je zato što je šut bio sjajan...
Brate ovo je forum :) Ne očekuješ valjda da govorim istinu!??!?!?! :rolf:
Link to comment
Ja ne dolazim... nisam u BGu.
Eto prilike da proverimo Flegminu tvrdnju da su adasevic i petkovic zapravo adasevicpetkovic. :lol: Dolazim. Posto Romeo Adasevic i Julija Flegma ne mogu da se pojave iz krajnje objektivnih razloga (nebojsina konferencija za stampu povodom ovog nemilog dogadjaja se ocekuje u Oozicu negde oko ponoci) umoljavaju se drugi ucesnici da ne seru sa krecenjima kupatila, laznim rodjendanima i zlonamernim foteljama i da dovuku dupe u ponedeljak kako bi nas bilo dovoljno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...