Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Je li pio vino?
Pipenko je zakleti antialkoholicar. Inace je, kad su druge stvari u pitanju, dobar momak, ali eto tu je podbacio. :lol: Igrali smo kao kante i pobedili smo iskljucivo zahvaljujuci Lebronu na golu koji je odbranio sve sto se moglo odbraniti. Ja vec drugu utakmicu zaredom ne mogu da se sastavim s loptom i blizu sam odluke da malo napravim pauzu ako se odrzi ovako visok broj redovnih ucesnika Institucije pa bude dovoljno igraca i bez moje Cijenjene Trapavosti.Postovani Protivnik je tesko podneo ovaj nezasluzeni poraz. Cak ni 1 Kapiten kao, uostalom, ni 1 Udarna Svalerska Igla nije omastio brke cevapima, pomfritom i crnim lukom zbog radi silne tuge i ocaja. Tragicno.
Link to comment
Verovali ili ne Filipenko sinoc nije pojeo ni jedan cevap!!!
Lažni Car Insajder mali nikako da dođe k sebi posle posta u kome sam mu napisao: "...Nikada ne konzumiram ta pečena mlevena mesa... Jedem ribu, povrće i voće i pijem dobra vina i zbog toga mogu tako fino i razložno da izložim svoje mišljenje. Velike količine ćevapa i razumno rasuđivanje ne mogu obitavati istovremeno u istom telu."Borris je to primetio pa je postavio umesno pitanje:
Je li pio vino?
Opusti se, Gavranenko, nemoj saigrače da razočaravaš. A saigrači bi mogli da pokažu malo više razumevanja. Radi se o stanovitoj krizi identiteta. Edited by saveznik
Link to comment
Lažni Car Insajder mali nikako da dođe k sebi posle posta u kome sam mu napisao: "...Nikada ne konzumiram ta pečena mlevena mesa... Jedem ribu, povrće i voće i pijem dobra vina i zbog toga mogu tako fino i razložno da izložim svoje mišljenje. Velike količine ćevapa i razumno rasuđivanje ne mogu obitavati istovremeno u istom telu."Borris je to primetio pa je postavio umesno pitanje: Opusti se, Gavranenko, nemoj saigrače da razočaravaš. A saigrači bi mogli da pokažu malo više razumevanja. Radi se o stanovitoj krizi identiteta.
Ne troluj ovaj plemeniti topik vegetarijanskim neukusom. <_< Svaki ponedeljak u 22.00. Dobro si dosao. Ima u Uzicu i riba i salata. Za dobra vina vec ne mogu da garantujem, ali neki pisljivi Vranac ce se verovatno naci.
Link to comment
Ne troluj ovaj plemeniti topik vegetarijanskim neukusom. <_<
Da, stvarno grozno. :puke: Sledeći fudbal ne igram, ojačavam ekipu.
Link to comment
...Svaki ponedeljak u 22.00. Dobro si dosao. Ima u Uzicu i riba i salata. Za dobra vina vec ne mogu da garantujem, ali neki pisljivi Vranac ce se verovatno naci.
Svečano se obavezujem...Nikako da uhvatim baš taj ponedeljak uveče u Beogradu... Uvek posao zove. Ali biće uskoro, nadam se, malo lufta...
Link to comment
Svaki ponedeljak u 22.00. Dobro si dosao. Ima u Uzicu i riba i salata. Za dobra vina vec ne mogu da garantujem, ali neki pisljivi Vranac ce se verovatno naci.
Ako je već smrdljivi Vranac, za Saveynika se moramo potruditi da bude barem Pro Corde. A oko istoka našeg najpraznijeg ume da se napravi lepa barica kad kiši, pa ćemo je talasati i snimiti 1 brboć, da ugođaj bude potpun.
Link to comment
Ako je već smrdljivi Vranac, za Saveynika se moramo potruditi da bude barem Pro Corde. A oko istoka našeg najpraznijeg ume da se napravi lepa barica kad kiši, pa ćemo je talasati i snimiti 1 brboć, da ugođaj bude potpun.
Ne pretjeruj, avetinjo.Forumaški fudbal je jedan fini običaj koji propagira jednakost, bratstvo i jedinstvo i svi koji štrče ne mogu se tolerisati. U fudbalskim veštinama sam očajan tako da ne mogu da pobedim, ali sam u pitomijim kafanskim aktivnostima jako dobar. I prilagodljiv. Istovremeno jedan veličanstveni ekscentrik, orijentalni boem, košarkaški gigant, pravi fudbalski div, istinski antifašista, iskreni nacionalista i uvek rado viđen gost u svim vannastavnim aktivnostima.
Link to comment
Znači, podelićeš šleper ćevapa sa Filipenkom? :) Poješćete Ćevap Mira?
Dovoljan je prekid neprijateljstava dok igre (sa loptom i ćevapima) traju.
Link to comment

Akreditacije je zatražilo već 3 forumska novinara, nikad veće interesovanje, videćemo sa vlastima da se obezbedi i stream za one koji nisu u mogućnosti da prisustvuju.Ljubazno osoblje iz Užica se već ponudilo da sponzoriše događaj, kao i FF nadalje.Za duple sličice sa likovima Filipenka i Saveynika mi se obratite na PM.

Link to comment

hmmm, Filipenko i Saveznik na terenu ... da sam malo blizi, ne bih to propustio.Da li ce neko snimati taj mec (ili bar jedenje cevapa/ispijanje vina) ?

Link to comment
A sa shimprom ce doci na FF da ne prolaze pored Marakane... :lol:
ako treba ici cemo i kroz kanalizaciju samo da izbegnemo smrad koji dopire iz rupe...a sta se to desava izmedju saveznika i filipenka...kao bili su neprijatelji ali su sada spremni da zakopaju ratne sekire...prolece pa da
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...