Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Dolazim i ja - u kafanu. Možda čak i namaknem štitnike i istrčim na teren, ako fali igrača.
... i time je pobeda evrodemokratije u Srbiji potpuna :DJa sam ćevape za dž obezbedio još sinoć a vi ostali vidite šta ćete...
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Beowl: Onda, ko časti ćevape sutra u Užicu?Stanoviti forumaš: ja častim, nek ide život!Beowl: I Filipenka?Stanoviti forumaš: ej, pa vidi... 103, a ne 130... čak će i SPS morati da uskoči u kombinaciju... mislim, nismo ih baš toliko razbili...
Link to comment

Filipenkov ćevapski potencijal nije tako jak kao ranije, pa ne može više da ucenjuje. Moraće se zadovoljiti podrškom.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

meni samo nije jasno kako neko moze da jede cevape u 12 sati nocu...ajd posle nekog super koncerta i moze al posle fudbala ne znam kako jebote

Link to comment
meni samo nije jasno kako neko moze da jede cevape u 12 sati nocu...ajd posle nekog super koncerta i moze al posle fudbala ne znam kako jebote
Hajde, hajde, mislis da te nismo videli kako maznjavas pomfrit i crni luk iz tanjira. Cenim da si hteo da slicnu sudbinu namenis i cevapima ali tu te je vec pratilo budno Filipenkovo sokolovo oko.
Link to comment
Hajde, hajde, mislis da te nismo videli kako maznjavas pomfrit i crni luk iz tanjira. Cenim da si hteo da slicnu sudbinu namenis i cevapima ali tu te je vec pratilo budno Filipenkovo sokolovo oko.
sta da radim kad siromasan i nosim iscepanu odecu
Link to comment

Bolje misli na sledeći ciklus FF i podrži ćevape. Prehrambeni autizam bi mogao da ti se osveti u budućnosti, birači ne praštaju.

Link to comment

Podršku bi trebalo pružiti meni, kao najvećem i najznačajnijem partneru u ćevapožderačkoj koaliciji angry.gif a ne tamo nekim revizionističkim stremljenjima i mutikašama koji samo vrebaju priliku da umoče lebac u saft od ćevapa i poliju ga lukom :rant: Uostalom, ja sam garant ćevapskog puta i nosim gro potencijala ćevapožderačke koalicije. Ali ako ne budem imao uticaja na dešavanja, ostaje mi da izađem iz užičkog parlamenta, i ostavim novoformiranu većinu da bahato taslači nezaštićeno ćevapsko telo, pa neka drugi put dvaput misle i jednom preseku koga će podržati. Ovako nema smisla. Na šta to liči da ja, koji bez problema jedem 15, dajem podršku dvojcu, koji zajedno jedva pojede 10?

Edited by Filipenko
Link to comment

Ууууу за'ебано....... Па кад већ излазиш из ужичког пшарламента, ти формирају Другу Ужичку републику...

Link to comment

dolazim veceras...ovo pisem samo zato da bi mi se uvecao broj poruka i da budem sve blizi petstotoj jubilarnoj...tada cu moci da napisem nesto ispod avatara...recimo jebace vas misa tumbas

Link to comment

Tas se vratio na pravu stranu...Veceras smo pobedili iako smo igrali dosta lose,posebno u odbrani.Rezultat 6-5.Protivnik je bio u dosta jakom sastavuali nije bilo Belaja koji im je dosta znacio prosli put,kada su dosli do jedne od retkih pobeda na FF.Sve ide svojim tokom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...