Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Ostavio si drugove na cedilu, nemas opravdanje!...ili su neprijatelji uspeli da premiraju i tako karakterog desnog beka :wicked: Uspeo sam da promasim gol sa manje od pola metra i sad konacno mogu da odem i okopavam paradajz...mada sumnjam da i tu nesto ne bi sjebo. Sva sreca pa od 6 golova koje smo primili, 5 sam ispratio sa tribina pa mi je lakse :lol: Arapi su srusili su 1 augodnu tradiciju i sad FF opet dobiva na neizvesnosti :puke:

Edited by madball
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

...lep gest od strane filipenka koji me je zabrinuto pitao kako cu da se vratim kuci...eto takvi smo mi grobari mislimo jedni na druge...
:wub:
Link to comment
Belaj im je ozbiljno pojacanje,ali ipak mislim da smo mi bili veoma losi veceras.
Sada kada su Brižit i Bardo ponovo na okupu, možete samo da berete kožu na šiljak. Od ponedeljka do ponedeljka.
Link to comment

Nema sta - odrali su nas k'o macke.Uboli su konacno pravo pojacanje sa Belajem, nakon nekoliko promasenih rodbinsko-klanovskih investicija. Belaj im je dao 1 cvrstinu u zadnjoj liniji i mi se nismo snasli protiv te fergusonovske "ko predje centar da mu umre majka a kad predjemo onda je to kolektivno forsiranje" taktike pa smo drzali loptu previse, mutljali i petljali, pokusavali sami na silu i realno nismo odigrali nista. Jos smo i dobro prosli kad je rezultat u pitanju.

Link to comment
Izvinjavam se svima, ali zaista nisam mogao da stignem, posao me je rastrgao. Pride, jedan kolega je na moje oči pao i polomio se sav, pa sam se malo štrecnuo. Nadam se da ste se lepo proveli i ispričali/napili u kafani :) Biće još prilika u svakom slučaju.
Čisto da uštedim sebi i tebi trud pošto ću sutra posle fudbala biti umoran i da ti 25h unapred kažem da si sisa što nećeš doći <_< Edited by Filipenko
Link to comment

Dolazim sa lovackom puskom o ramenu. Tetiva me jos zeza od proslonedeljnih pokusaja da se zaradi 1 teacher-ova premija tako da ce svaki atak na istu da zavrsi tako sto cu da sprasim sitnu sacmu u cenjenu pozadinu prvog pretendenta na titulu "Jusuf Hatunic". <_<

Link to comment

Manje foliranja, molim. Tetive te stalno zezaju, kako nisi do sada skapirao da je od težine? Šta misliš, kako je tek meni :D

Link to comment
Manje foliranja, molim. Tetive te stalno zezaju, kako nisi do sada skapirao da je od težine? šta misliš, kako je tek meni :D
Ma, znam ja da je od viska od kojeg ne boli glava ali bole tetive. :lol: Ali, trust me, nimalo ne pomazu metode agresivnog lecenja po sistemu tetiva se tetivom izbija. Stoga bih ja da se obezbedim na vreme. <_< A i unapred se obezbedjujem da ne bude mnogo opiranja kad svakog minuta budem trazio faul. :rolleyes:
Link to comment
Ma, znam ja da je od viska od kojeg ne boli glava ali bole tetive. :lol: Ali, trust me, nimalo ne pomazu metode agresivnog lecenja po sistemu tetiva se tetivom izbija. Stoga bih ja da se obezbedim na vreme. <_< A i unapred se obezbedjujem da ne bude mnogo opiranja kad svakog minuta budem trazio faul. :rolleyes:
Играј на прву, другу па би требало да те прођу те тетиве :naughty:
Link to comment
Играј на прву, другу па би требало да те прођу те тетиве :naughty:
:lol: Look who's talking.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...