Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

aca mi sad otkazao, juce je dobio udarac u koleno, ali nije bila u pitanju mrska nam svima fotelja, nego protivnicki igrac

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da podelim sa vama informaciju da je krvnička fotelja doživotno suspendovana. Trenutno iščekuje u hodniku ispred vrata, nadajući se da će kazna možda biti ublažena, ali cenim da će u toku sledeće nedelje biti odneta do kontejnera.

Link to comment
Da podelim sa vama informaciju da je krvnička fotelja doživotno suspendovana. Trenutno iščekuje u hodniku ispred vrata, nadajući se da će kazna možda biti ublažena, ali cenim da će u toku sledeće nedelje biti odneta do kontejnera.
I treba. Prokleti Fotegliazzi te je odvojio od terena mesecima. Sad pamet u glavu i japanski namestaj u stan. :lol: Edited by harper lee
Link to comment
I treba. Prokleti Fotegliazzi te je odvojio od terena mesecima. Sad pamet u glavu i japanski namestaj u stan. :lol:
Reci da se šališ??? :o Pa već ga vidim kako klizna japanska vrata od dnevnog boravka snažno povlači ka sebi umesto u stranu, te mu ista nanose facijalna oštećenja u poređenju sa kojima Vidićev poljubac Drogbinog kolena deluje kao wellness masaža. Saplitanja o sto za posluživanje usled poistovećivanja istog sa podom neću ni da pominjem.
Link to comment
Mada, razmatrao sam i free transfer. Tašti treba za vikendicu.
A-ha. Tasti treba za vikendicu. :wicked: Iskusno, iskusno. :rolleyes:
Link to comment

Dolazim naravno...Mogli bi da popisemo ove standardne, da ne bi morali stalno da se prebrojavamo, vec da jave oni koji ne dolaze, a ako bi da dodje neko nestandardan, on se najavi...

Link to comment

Odigrali kao govna, i zasluženo poraženi 6:3. Meč je obeležio povratak Belaja u mrsku ekipu, što im je donelo dodatnu čvrstinu.Jalova igra i muljanje na sredini terena, loše branjenje kontri protivnika i nedeostatak rešenja u napadu. Moraćemo svi da se pogledamo u oči, uši, grlo, nos i dupe kaljavo, i da nam se ovo više ne ponovi.

Link to comment

Zasluzena pobeda neprijatelja kako kaze shimpr.Belaj im je ozbiljno pojacanje,ali ipak mislim da smo mi bili veoma losi veceras.Posle prvih pola sata bilo je 5-0 za njih bez naseg cestitog suta na gol.Posle je bio nas pritisak ali nije se moglo vise.Cestitke protivnicima,bice zanimljivo sledece nedelje.

Link to comment

Још једном се показало да нема малих екипа... сви играју фудбал! А традиције су ту да се руше...

Link to comment

haha tek sad sam vido da pise sezona 2007/2009...eto smeha eto razonode...prvih 5 golova smo dali a da oni nisu ni cestito krenuli sa centra...zvezda veceri je madball koji se stvarno trudio da utera makar jedan gol al jebiga...lep gest od strane filipenka koji me je zabrinuto pitao kako cu da se vratim kuci...eto takvi smo mi grobari mislimo jedni na druge...a vi gurbeti jel znate kakvi ste...ode svako na svoju stranu pa se nadjete u u nekoj birtiji pa se onda vacarite preko farmerkama...e zezam se sad sam se opro i to sam koristio sapun...inace u povratku kuci sam sreo ova dva ortaka sa kojima sam bio na koncertu mikija ilica...popili smo po sok...od jabuke...i to onaj smrdljivi sto kosta 40 dinara

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...