Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za sada će biti samo 2 sise pošto ona treća, koliko sam obavešten, trenutno krstari Mediteranskim basenom. A inače joj fali 1 koleno da bi bila kompletna sisa.
Ne, to sto krstari mediteranom je cetvrta sisa, peti tocak i trinaesto prase otkako je prepolovio broj upotrebljivih kolena. Tri sise dolaze u punom sastavu. Izgleda da ti nisi pratio fabulu radnje. :lol: A ja ponovio devet puta. angry.gif Izmerio Kulucitelj. Edited by harper lee
Link to comment

doziveli smo poraz ali smo moralni pobednici...u poslednjih 35 derbija nije sviran penal za nas pa nismo hteli ni danas odnosno juce da ga sutiramo iako je flegma bio brutalno fauliran u kaznenom prostoru od strane ne znam kog neprijatelja posto stvarno nisam mogao da ih gledam u onim crveno belim neprijateljskim dresovima...kako bih osvetio nejakog flegmu par puta sam udario neprijatelje harpera, nebojsu i lika u interovom dresu...bolje smo igrali i imali vise sansi ali oni su nekako umuljali par golova kao sto to cine u svakom derbiju i dobili nas...e uopste necu da se nerviram

Link to comment

Aaaargh gluk :rant: Gulp bump grkutrt mujs blah :fur: Harper, Adašević, nebojšapetković, krk brlj bum prp :bee: Lebron rmplf angry.gif , Madball gruk <_< , Delija67 i Rade berfut mump grnduf fumpap trt. Al funfur ibn kosan drm :yucky:

Link to comment
Aaaargh gluk :rant: Gulp bump grkutrt mujs blah :fur: Harper, Adašević, nebojšapetković, krk brlj bum prp :bee: Lebron rmplf angry.gif , Madball gruk <_< , Delija67 i Rade berfut mump grnduf fumpap trt. Al funfur ibn kosan drm :yucky:
potpis
Link to comment

Sinoc je bio dobar fudbal sa dosta taktickih zamisli sa obe strane.Rezultat je bio neizvestan,nereseno ili gol prednosti,do 10 min pred kraj kada se moja ekipa odlepila i sa 3-3 dosla na nedostiznih 7-3.Protivnik je na kraju samo ublazio poraz u zaustavnom vremenu i dosao do 7-5.Utisak veceri-pojava shimpra koji je na tribine privukao cak dva gledaoca,Goranza i Kuma Spasoja.Shimpr je bio umoran jer je dugo hodao trazeci balon posto nije hteo da prodje pored neosvojive tvrdjave :lol: Bili smo ipak bolji,u nekim trenucima se igrala viktorija pred golom protivnika,ali cuvena zelja Petkovica,Radeta i Harpera da se usetaju u gol protivnika sa loptom nije se ostvarila...Adasevic je imao specijalne takticke zadatke da zaustavi njihovog sidrasa(Filipenko ili Flegma)i to je odradio odlicno.Madball i Preza standardno dobri,Larsson se ponovo iz aobjasnjivih razloga nije pojavio.Toliko,do sledeceg FF.

Link to comment

Shimpr :lol: Ja mislio to neki fin, normalan covek koji se zajebava sa onim svojim postovima, kad ono zaista ljubitelj Miroslava Ilica i Dulenceta Vujosevica. Ne da je smorio u 1 OOzicu nego nije moglo do reci da se dodje do njega. Na kraju ga je Goranz zavalio praznom flasom kisele ne bi li malo odspavao ispod stola. Ali, ruku na srce, da je uneo zivinu u protivnicke redove - to jeste. Konacno je 1 engleski Kapiten Dzentlmen dobio malo lake konjice da popuni praznine oko svoje teske artiljerije.No, naravno, 1 aosvojiva tvrdjava je ostala aosvojiva tvrdjava i pored shimprjacanja i cinjenice da nas je Larsson ponovo ispalio, za sta ce verovatno ponovo da optuzi neki agresivni komad namestaja, zapijanje s drugarima iz firme ili krvnicki rad na 1 Novom Projektu, kako bi sakrio da ga zena opet nije pustila iz kuce jer nije na vreme izbacio djubre. Iako smo Nebojsa i ja totalno podbacili izvukao nas je ovog puta fenomenalni Adasevic koji je stigao da na oba kraja terena zakrpi sve rupe i jos pri tom uvali par kljakavih golova koje je predstavio kao 1 rezantne udarce punom. Lebron bi takodje zaradio cistu desetku da na kraju nije poceo da sere k'o foka i pustio da se omrazeni protivnik izvuce 1 casnim porazom uvalivsi mu dva sramotna gola.Omrazeni Protivnik je izgleda izbacio Jokana s klupe i poceo da igra tvrdo i disciplinovano. Sve ih je teze dobiti. Mislim da je sinoc odigrano najtvrdjih 50 minuta u istoriji FF-a. Do pred sam kraj utakmice bilo je 3:3 i tek onda su paklene pripreme po bazenima u Dubai-u protivniku pocele da se obijaju o glavu, tako da su ih Adasevic, Rade i virtuozni Smorenko na golu :lol: potopili za par minuta.

Link to comment

ej harperu nemoj da mi diras mikija i dulenceta...zamisli recimo kad bi debeli posedovao slavujev glas...ma to divno multifunkcionalno stvorenje bi bilo superiornije cak i od hibrida terminatora i ramba stalonea...sto se tice utakmice trebalo je beowl malo vise da sutira iz daljine posto on jedini od nas ima dobar sut a ja sam par puta zapeo nogom o travnati tepih kad sam hteo da dodam loptu...pavle je imao jednu fenomenalnu intervenciju u stilu branimira bajica iz najboljih dana kad je vrhom patike nonsalantno spustio loptu jednom od neprijatelja pravo na sut

Link to comment
Shimpr :lol: Ja mislio to neki fin, normalan covek koji se zajebava sa onim svojim postovima, kad ono zaista ljubitelj Miroslava Ilica i Dulenceta Vujosevica. Ne da je smorio u 1 OOzicu nego nije moglo do reci da se dodje do njega. Na kraju ga je Goranz zavalio praznom flasom kisele ne bi li malo odspavao ispod stola. Ali, ruku na srce, da je uneo zivinu u protivnicke redove - to jeste. Konacno je 1 engleski Kapiten Dzentlmen dobio malo lake konjice da popuni praznine oko svoje teske artiljerije.No, naravno, 1 aosvojiva tvrdjava je ostala aosvojiva tvrdjava i pored shimprjacanja i cinjenice da nas je Larsson ponovo ispalio, za sta ce verovatno ponovo da optuzi neki agresivni komad namestaja, zapijanje s drugarima iz firme ili krvnicki rad na 1 Novom Projektu, kako bi sakrio da ga zena opet nije pustila iz kuce jer nije na vreme izbacio djubre. Iako smo Nebojsa i ja totalno podbacili izvukao nas je ovog puta fenomenalni Adasevic koji je stigao da na oba kraja terena zakrpi sve rupe i jos pri tom uvali par kljakavih golova koje je predstavio kao 1 rezantne udarce punom. Lebron bi takodje zaradio cistu desetku da na kraju nije poceo da sere k'o foka i pustio da se omrazeni protivnik izvuce 1 casnim porazom uvalivsi mu dva sramotna gola.Omrazeni Protivnik je izgleda izbacio Jokana s klupe i poceo da igra tvrdo i disciplinovano. Sve ih je teze dobiti. Mislim da je sinoc odigrano najtvrdjih 50 minuta u istoriji FF-a. Do pred sam kraj utakmice bilo je 3:3 i tek onda su paklene pripreme po bazenima u Dubai-u protivniku pocele da se obijaju o glavu, tako da su ih Adasevic, Rade i virtuozni Smorenko na golu :lol: potopili za par minuta.
Govori u svoje ime, ja sam u maniru iskusnih starih fudbalskih radnika oduzeo na vest nacin loptu smorenku i rutinski je posla u nebranjeni deo mreze...Sad je shimpr poceo da lozi beowla da sutira iz daljine, znaci najebali ste :)
Link to comment
šta znam, meni bi recimo bilo glupo da live upoznam šimpra. Čarolija bi nestala.
"Svi biste vi hteli da vas jebe Shimpr..."-Ajs Nigrutin.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...