Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Jel' nam 1 Dzentlmenski Kapiten oporavljen od prethodnog fudbala? :unsure: Nesto ga nema da se javi.Dolazim i ja, samo sto moram sutra negde da nadjem steznik za tetivu. Izgleda da je Smorenkov rukopis od pre mesec i vise dana ostavio dugorocnije posledice. <_<

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na žalost, specijalista je u sredu utvrdio da je sudar sa Nevidljivim Čovekom prouzrokovao ozbiljnu traumu pomoćnog leđnog mišića (hipoparfi... hiponešto, jbg) i nerva koji se na njega naslanja, tako da će bolja i u svakom slučaju moralno uzvišenija ekipa sigurno biti lišena usluga svog kapitena sutra uveče, dok naredni ponedeljak ostaje pod znakom pitanja. Sve je u rukama vrhunskog tima fizioterapeuta koji imaju zadatak da u narednih 10-ak dana intenzivnim elektro-infracrveno-ultrazvučnim terapijama osposobe pomenutog kapitena da što pre bude u mogućnosti da nastavi svoju misiju pronošenja 1 autentičnog ostrvskog viteštva i džentlmenstva kroz brdoviti balkan.Inače, cena terapije je takva da čoveku momentalno dođe da nikada više ne zaigra bilo šta osim domina. Sreća u nesreći se ogleda u činjenici da tretman obuhvata neophodnu i prvoklasnu masažu povređenog dela :inn:Gledaću da vam se pridružim u kafani ako već ne mogu da ostavim kuk, pardon, srce na terenu.

Link to comment

Definitivno ćemo morati malo da promešamo karte. Mogli bismo neku Partizan - Zvezda podelu + nama lebron, pošto ste mnogo brži i imate Adaševiće, a i više vas je.

Edited by Filipenko
Link to comment
Sreća u nesreći se ogleda u činjenici da tretman obuhvata neophodnu i prvoklasnu masažu povređenog dela :inn:
Iskusno si izbegao da naglasiš ko te masira :)1 gay topik je 1 gay topik
Link to comment

Nemoj svi da se ispovredjujete, jer ja se mislim da bukiram karte i pridruzim se kao special guest appearance igrac ovog 1 natcovecanskog fudbalskog dogadjaja.Naravno, glavna motivacija su 1 Oozheece©

Link to comment
Nemoj svi da se ispovredjujete, jer ja se mislim da bukiram karte i pridruzim se kao special guest appearance igrac ovog 1 natcovecanskog fudbalskog dogadjaja.Naravno, glavna motivacija su 1 Oozheece?
Kad dolazis?Filipenko,napravi neke podjednake ekipe za sutra da bude zanimljivo...
Link to comment

slazem se da malo promesamo karte moze i po toj formuli meni ok, a i necu vise ortaka morati da lemam :lol:

Edited by smorenko
Link to comment
Iskusno si izbegao da naglasiš ko te masira :)1 gay topik je 1 gay topik
Iznošenje takvih detalja nije kompatibilno sa titulom 1 džentlmena... :upperclass:Osim toga, ja već tradicionalno predvodim liberalnu struju na ovom topiku tako da sam napokon nedekvatno nagrađen za svoju izdaju macho-gay principa cool.gif
Link to comment
Definitivno ćemo morati malo da promešamo karte. Mogli bismo neku Partizan - Zvezda podelu + nama lebron, pošto ste mnogo brži i imate Adaševiće, a i više vas je.
Moze. Red je da odigramo jednu klubasku. cool.gif
Link to comment
Moze. Red je da odigramo jednu klubasku. cool.gif
nije lebron prodana dusa pa da igra za ekipu tako mrskih boja. Uostalom posle cete da kazete da ste izgubili jer vam je ganci branio, pa cemo morati da slusamo nepriznavanja narednih 7 dana :lol:Za koga navija Rade? Igor je Zvezdas, a mislim da je i Rade...crno beli:Smorenko + 1 (Aca)PavleFilipenkoFlegmacrveno beli:MadballLebronNebojsaLarssonHarperPrezaAdasevicIgorRadeDakle, povredom beowla ne mozete da formirate ekipu. Sa lebronom vas ima 6, a dobicete i jednog gratis, da ne budete bez rezervi ako nas bude dovoljno.Mada bih rekao da ekipe opet ne bi bile ujednacene...Da napravimo ipak malo drugacije zrebanje?
Link to comment
Igor nije zvezdaš. dok Rade jeste.Larsson je povređen.
Jel? Dobro de, onda ih ima dovoljno za ceo tim :)Nego larssone, jel ta fotelja popila dozivotnu suspenziju, ili ce joj apelaciona komisija smanjiti kaznu? :lol: Da je nisi mozda kupio od Rnica? :o
Link to comment
nije lebron prodana dusa pa da igra za ekipu tako mrskih boja. Uostalom posle cete da kazete da ste izgubili jer vam je ganci branio, pa cemo morati da slusamo nepriznavanja narednih 7 dana :lol:crno beli:Smorenko + 1 (Aca)PavleFilipenkoFlegmacrveno beli:MadballLebronNebojsaLarssonHarperPrezaAdasevicIgorRadeDa napravimo ipak malo drugacije zrebanje?
Sto se mene tice mozemo da probamo ovako pa da vidimo kako ce ispasti uz naravn igora i lebrona sa nase strane. Ajde videcemo ko ce se pojaviti Edited by smorenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...