Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Vala ga je Flegma muski promasio :)samo da dodam da smo opet dozvolili protivniku da se vrati u mec nemogucim promasajima 3na 2 i 3 na 1, 4 na 2 i 2 na 1

Edited by smorenko
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta god da se desi na forumskom fudbalu u buducnosti ja znam da nikada u zivotu necu pristati da budem kapiten nijedne ekipe. Naime, kapiteni ekipa imaju tu cudnu osobinu da poginu od ispaljenog metka koji nije niko video, niti je video odakle dolazi. Nakon Petovicevih vratolomija koje su ovekovecene 1 snimkom veceras se i Beowl, iako udaljen par svetlosnih godina od bilo kojeg zivog ili komatoznog bica sa forumskog fudbala, iz cista mira strmeknuo i izginuo k'o Nemac. Nije onda ni cudo sto je njegova zahuktala ekipa koja je krenula da gazi protivnika u prepoznatljivom maniru, indisponirana 1 autopovredjivanjem primila dva nesrecna gola i izgubila u nadoknadi vremena.

Edited by harper lee
Link to comment
Brat Larson, ne mora ni da dodje na FF da bi se samo povredio :)
Ali on se bar sudario sa foteljom. Beowl, ako se nije sudario sa Nevidljivim, pojma nemam sta mu bi.
Link to comment
Jedan od najuzbudljivijih FF bio je veceras...Obe ekipe su se zestoko borile,bilo je ostrijih startova,lepih golova...Moja ekipa je posle vodjstva od 6-2 protivniku dozvolila da dodje do 6-6 uz cak dva propustena penala sa njihove strane(jedan ja odbranio,drugi Flegma promasio).Ipak,rasplet se desio 3 minuta pred kraj kada se njima povredio kapiten Beowl,tada Preza sa dva lepa gola resava utakmicu...Na kraju 8-6 za nas...
Dacu ja tebi "bilo je ostrijih startova", kostolomac. angry.gif
Link to comment

opet me neko proziva angry.gif sinoc sam bio pristojan nikog nisam izlomio, mozda jednom nekog potkacio, ali sitno. cak sam bio milostiv i prema aci :lol:sta se bunis harpere dosao ziv kuci evo vec drugi treci put zaredom :lol:

Edited by smorenko
Link to comment
opet me neko proziva angry.gif sinoc sam bio pristojan nikog nisam izlomio, mozda jednom nekog potkacio, ali sitno. cak sam bio milostiv i prema aci :lol:sta se bunis harpere dosao ziv kuci evo vec drugi treci put zaredom :lol:
Ja te uvrstio medju legendarne balerine a ti se bunis da se ja bunim. Ne bunim se. Imas dubok naklon za 1 fer i korektnu igru dostojnu najvecih virtuoza sa loptom. Jel' ovo dovoljno da se i sledeceg ponedeljka ziv vratim kuci? :unsure:
Link to comment

naravno, pa moram da cuvam reputaciju igraca kome je rezultat u drugom planu vec nadmetanje u lepoti tokom igre koju neki nazivaju fullsballnekako ja shvatio da sam ja jedinica mere grubosti na forumaskom fudbalu, konstanta, sto stvarno nije lepo i od saigraca i od igraca protivnicke ekipe. o ubacivanju mog imena u celu ovu ujdurnu cu ja u 4 oka sa golmanom, da ga podsetim na danas primljen gol koji si upravo ti postigao harpere nakon njegove greske u proceni.a sto ste mi prosli put izlomili noge to nikom nista."e pa nosicemo se prijatelji pa ko kome dodje glave, ima nas cvorovica jos" :lol:edit: lebron zakuvao corbu i otisao da na spavanje, a ja i harper za gusu se dovatismo

Edited by smorenko
Link to comment
sta se bunis harpere dosao ziv kuci evo vec drugi treci put zaredom :lol:
Ma proslavio je on to na adekvatan nacin - jedva smo ga izbacili iz kafane :lol:
Sta god da se desi na forumskom fudbalu u buducnosti ja znam da nikada u zivotu necu pristati da budem kapiten nijedne ekipe. Naime, kapiteni ekipa imaju tu cudnu osobinu da poginu od ispaljenog metka koji nije niko video, niti je video odakle dolazi
:o :unsure:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...