Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

ja sam za placanje u napred. tako bi mogli da drzimo termin.ajde, da se opet prebrajamo po milioniti put. koliko nas ima koji bi platili mesec u napred?

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

ok, ajde ovako - skupili smo kriticnu masu, mada bi, zbog zdravstvenih kartona i fizicke spreme bolje bilo da nas je 12.Jel ima neko ogranicenja oko pozicije balona? Sto se tice ostalih stvari vec znamo - vestacka trava i pivo u sklopu balona ili kafana na manje od 250 m ;).

Link to comment

Zvaću večeras Dukana, da vidim da li je za fudbal, ali ne bih bio optimista ako uzmemo u obzir ono što mi je rekao u vezi FF kada smo se poslednji put čuli. Da bi pravili fudbal, moramo da napravimo masu od 15ak ljudi minimum. Čuću se i sa Gromikom. Nikola? Nišavić?

Link to comment

Kao sto vec rekoh Petkovicu i Posrbici racunajte i na mene kao zamenu. Pored engleskog sad idem i na nemacki :D pa zavisi od toga da li ce se poklopiti termini da li cu dolaziti.

Link to comment
Nema od tebe leba Beri, dok se oni dogovore, ti ces da krenes i na italijanski i/ili spanski pa ti ni jedan termin nece igrati :)
cuo sam da masovno krecu neki kursevi kineskog po srbiji :)Dobro, hajde do vikenda da vidimo koliko nas je sigurnih = onih koji bi placali.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...