Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Nista ljudi, otkazao sam termin.Samo da se zahvalim ljudima koji su se javili da igraju ili ne, narocito Petku koji je bolestan hteo da dodje.To je to sto se fudbala tice, na mene vise ne racunajte.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moj lukavi plan je uspeo... umesto da odrzavate formu dok mene nema, termin je otkazan, tako da kad se oporavim, svi krecete od nule i pivsko-prasecih stomaka, a ne samo ja :lol:

Edited by adasevic
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Šta je, bre, ovo? Je li fudbal na PPP umreo? Nisam se javljao nekoliko meseci, jer sam radio noćnu smenu. No, firma se ugasila, pa sam ponovo available. Hoćemo da se organizujemo ili ste se pobili međusobno pa više niko s nikim ne razgovara?

Link to comment

Ja sam zavrsio karijeru... pokusao sam da se vratim proslog ponedeljka, sto je rezultiralo novim sjebavanjem istog kolena nakon cela 3 minuta fudbala. Inace, sjebao sam se dok sam trcao pravo, tako da sad opet smanjujem otok i pokusavam ad osposobim nogu, pa onda na magnetnu itd. Sve u svemu, raspolozen sam za 3. poluvreme, a u obzir dolaze i forumski sah, mice, a sto se fudbala tice, PES je skroz ok varijanta...

Link to comment

Eto sad imaš vremena da navežbaš PES...Eto Odd Job hoce, Posrbica hoće, ja hoću... samo da nađemo nekog da se iscima da nađe balon koji je po meri svima... aj opet da pokušamo sa Šipadom?

Link to comment
Eto sad imaš vremena da navežbaš PES...Eto Odd Job hoce, Posrbica hoće, ja hoću... samo da nađemo nekog da se iscima da nađe balon koji je po meri svima... aj opet da pokušamo sa Šipadom?
šta fali, bre, šipadu? Ima ženske, ima sve...!edit: U stvari, ide lepo vreme, što ne bismo igrali na otvorenom, ko pravi matorci, nedeljom sabajle, recimo? Kod mene ima tri ekstra terena u radijusu od 200 metara... Edited by Odd_Job
Link to comment
šta fali, bre, šipadu? Ima ženske, ima sve...!edit: U stvari, ide lepo vreme, što ne bismo igrali na otvorenom, ko pravi matorci, nedeljom sabajle, recimo? Kod mene ima tri ekstra terena u radijusu od 200 metara...
evo i ja hhocuJa imam snage za 30 minuta (u stvari moja kolena, da su ona mladja, ja bih izdrzao i dva termina) sto ste videli i poslednji put kad sam dosao. Probao bih opet, jer sam smrsao jos par kila. Pa APP, a ako ne prodje onda cu sa Adasevicem da navijam iz kolica...Na otvorenom nije losa ideja, samo je pitanje da li cemo uvek naci slobodno :unsure:
Link to comment
račumajte na mene i kolegu
okej, to je 2, plus ja, plus petković 4, plus posrbica 5, minka 6... Zvaću ja makar još jednog non/forumaša - 7.Treba nam još jedan i već nas ima za na male goliće, ali, naravno, bilo bi bolje da nas bude 10/12.'Ajde, javljajte se, da u nedelju probamo da se skupimo.Kod mene, u Šumicama, ima tri odlična terena, tako da će 1 biti slobodan garant. Ima čak i travnata površina ako je nekome frka od betona i poderanih kolena, ali ne treba preterivati... Edited by Odd_Job
Link to comment
okej, to je 2, plus ja, plus petković 4, plus posrbica 5, minka 6... Zvaću ja makar još jednog non/forumaša - 7.Treba nam još jedan i već nas ima za na male goliće, ali, naravno, bilo bi bolje da nas bude 10/12.'Ajde, javljajte se, da u nedelju probamo da se skupimo.Kod mene, u Šumicama, ima tri odlična terena, tako da će 1 biti slobodan garant. Ima čak i travnata površina ako je nekome frka od betona i poderanih kolena, ali ne treba preterivati...
Iskreno, meni je beton vise frka zbog raspalih kolena. Ali, mogu uvek i da zabusavam, ako u blizini ima prodavnica koja hladi pivo nece se primetiti.
Link to comment

Batalite beton ako boga znate. Ljudi na veštačkoj travi kidaju ligamente kao maslačke, na betonu bismo morali da imamo Anlave vozilo pored terena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...