Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Plaćanje unapred to i ne mora da bude - jednostavno se u glavi oprostiš od keša za jedan termin i onda plaćaš onako kako dolaziš. Mislim da smo jedno vreme tako i radili.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Plaćanje unapred to i ne mora da bude - jednostavno se u glavi oprostiš od keša za jedan termin i onda plaćaš onako kako dolaziš. Mislim da smo jedno vreme tako i radili.
Hm... to i nije losa ideja! Samo što će, prokleti kapitalisti, da nam oduzmu taj depozit prvi put kad budemo iskoristili svoje pravo da ne dodjemo! I onda opet po dupli termin... pa onda opet ispala i ode jos jedan depozit... E onda se javljaju revolucionari koji kazu ostalima da puse kurac, jer su neozbiljni i bude screw you guys i go home, i onda ne mozemo da se skupimo...Nama treba jedan salabajzerski balon koje ce trpeti da mi malo dodjemo malo ne dodjemo! Ili da svi daju po 2k dinara za ceo mesec, pa ce ljudi dolaziti cesce jer su vec dali lovu a i ako ipak ne mogu lako se nadje covek... Edited by nebojsapetkovic
Link to comment

nešto kontam kada je petković pomenuo šalabajzerski balon.ja kapiram da će one ribe što su igrale kod tošketa morati kad tad da odustanu. da li može neko da ga nazove da vidi da nas obavesti kada dođe do toga ili da vidi da li ima neki drugi termin na raspolaganju?

Link to comment
nešto kontam kada je petković pomenuo šalabajzerski balon.ja kapiram da će one ribe što su igrale kod tošketa morati kad tad da odustanu. da li može neko da ga nazove da vidi da nas obavesti kada dođe do toga ili da vidi da li ima neki drugi termin na raspolaganju?
Nazalost, i taj termin smo izgubili, uzese nam ga ispred nosa.Lik mi je ostavio poruku, ali kad sam ga nazvao neki ljudi vec dosli i uzeli termin.To je bilo jos prosle nedelje...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...