Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Ljudi, ova devojka sad sto radi kaze da je ona od jutros pogresila i da je slobodan samo termin od 19h.Posto su neki zvali za taj termin dok smo razgovarali, ja sam dao kaparu za taj od 19h.Ako nekome ne odgovara taj termin neka se javi do sutra ujutru, jer ce me zvati da im potvrdim da ga uzimamo.Ako se ne javite ja cu im ujutru potvrditi termin.PS:Postoji mala sansa da nam zamene termin za onaj od 20h, bar je rekla da ce videti s tom drugom ekipom, ali ja se ne bih bas mnogo nadao.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hocemo li onda da trazimo na drugom mestu?Moram ujutru da kazem ljudima da li uzimamo termin.Ako jos nekom ne odgovara neka se javi, izgleda da ovaj termin nije bas pogodan...

Link to comment

Ajde onda da pocnemo da igramo ovaj termin, a mozemo da trazimo neki drugi od 20 ili 21h ako je nekim ljudima ovo prerano.Mislim da je vazno da svim redovnim igracima termin odgovara, da bi stalno igrali.

Link to comment

Sad sam se cuo s ovom zenom iz Futa i ona kaze da u utorak moramo da platimo ili jos 95 evra ako cemo da placamo mesecno (toliko je za do kraja meseca) ili 115 evra ako cemo da placamo termin za termin (ja sam juce ostavio 500 din).To znaci da se termin placa unapred, tj. taj dan kad igramo ustvari placamo za sledecu nedelju.To sad podrazumeva da bi ljudi trebalo da znaju nedelju dana unapred da li ce moci da igraju.Ajde se sad izjasnite kakav je plan, da li placamo termin za termin ili mesecno, da li vam odgovara ovakav sistem ili da trazimo dalje, jer mi nismo uspevali ni dan ranije da se dogovorimo.

Link to comment

Pa sad platimo prvi i odmah i sledeci termin, tako traze.Zato i kazem da ce biti gotovo nemoguce da se dogovorimo.

Edited by gladijator
Link to comment

Druga varijanta je da trazimo neki drugi balon s boljim uslovima.Kej mozda jos uvek ima onaj termin, ali oni traze da minimum dan ranije otkazemo.Definitivno moramo da se uozbiljimo s prijavljivanjem, gde god da igramo.

Link to comment

Ajde da pocnemo s prijavljivanjem odmah i da vidimo kako stojimo do petka.Ako nas ne bude dovoljno da otkazemo rezervaciju na vreme, da ljudi mogu nekom drugom da izdaju termin.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...