Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Isti fazon sam i ja nasao na Starom Sajmistu, balon pored tramvajskog mosta.Ima slobodan termin utorkom od 21h. 6000 din.Takodje je veci teren, trebalo bi nas vise.
Meni je ovo OK. Mada treba poslati Beowla da pregovara za discount... ili mozda Posrbicu...
Link to comment

Zoran mi je objasnio koji je to balon (Brodarac).Ja sam prvo gledao spisak balona na netu i pored Brodarca je mesto za GSP bilo prazno, a i slika koja je bila licilo je da je u nedodjiji, kao Kolos.Posto ima prevoz, i meni odgovara, Kej i Fut takodje.

Link to comment

ok, ajde sada samo da se uspevamo pokupiti. 12 ljudi bi bilo dobro i zbog igre, al i zbog cene. ima li nade da reaktivirate neke stare vedete ff ili da dovodimo po drugara?

Link to comment
Kolega, to je Foot, ja tu igram ponedeljkom (doduse, u periodima kad mi nije sjebana noga :lol: ) a mi smo nekih godinu i kusur ovaj fudbal igrali bas u tom balonu...
Obzirom da Pjana, Bunja i "najbolji naš bek od Barija" igraju pre tebe čudi me da nisu primetili bravure koje su kasnije ugrozile opstanak FF-a.U svakom slučaju ja sam za, ali za uplatu unapred (ne toliko zbog toga što se dobija termin na peti, nego zbog ozbiljnosti dolazaka). Iskreno igram ponedeljkom i četvrtkom, tako da mi i ovaj termin nije baš nešto atraktivan, ali mi je žao da napustim takvo društvo. Mada, ovakvu neozbiljnost u pogledu najvažnije i najbitnije stvari na svetu nikad nisam video.Završićete sa stomacima i ženama koje vam neće dati daljinski (da se bar setite šta ste nekad voleli). Ha. Ovo se Posrbice i na tebe odnosi. Svaku koleginicu na faxu gledaj kroz tu prizmu ;)
Link to comment

Momci, vidim da je aktivnost opala! Zovem Foot sada i ostavljam za sledeci utorak termin (19 ili 20h). Pa cemo se onda dogovoriti da l ga uzimamo na mesecnom nivou.

Link to comment

kolega je rezervisao u futu za utorak u 20h (nema drugi termin)sada samo treba neko da ostavi avans od 500rsd za termin. hajde da neko ko živi u blizini (aca?) uradi to.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...