Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iako idem na put, potvrđujem dolazak. Samo bih zamolio Adaševića da mi pošalje poruku ako se ne skupi dovoljno ljudi ili ako stručna komisija utvrdi da je posrbica prijavio sebe u dvostrukoj ulozi. ( da ne žurim)

Edited by dukan
Link to comment
Javio mi je Lebron da su on i Posrbica organizovali neke rezervne igrace, pa ce nas biti dovoljno.
Čisto da potvrdim, igramo fudbal večeras.
Link to comment

Kolegama koji nisu došli na fudbal pod raznoraznim izgovorima a svi znamo da je istinit jedan tj.čekanje premijera, želim da poručim samo jedno "ne znate šta ste propustili" (kao grafit na groblju u Napulju posle osvajanja titule sa Maradonom)Od pozdrava vaših zamena Rođenom i meni sa "dobro veče", preko fantastičnih formacijskih rešenja Petkovića koja nisu shvaćena od mlađe populacije i kapitenskih poruka Posrbice svojoj momčadi sa "momci, malo više vere u sebe", do izmena koje bi i Đora patentirao i tetoviranja leđa sa dvostrukim saltom unazad.A vi se samo sređujte za premijera...

Link to comment

Pobedio je dok je igrao sa mnom u ekipi. Čim je Petković preuzeo palicu tim se raspao, pošto smo menjali sastav na pola zbog loše podele.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...