Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Ja bih apelovao da se požuri, postigne dogovor, ostvari kompromis, raščisti neraščišćeno, odvoji žito od kukolja, donese odluka, uspostavi red, ustanovi poredak i izabere rukovodstvo.
Filipa za sekretaraBeowl je blagajnikHarper predsednikFlegmo Nadzorni odborEto, sad jos da se izglasa termin i milina :)
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo požurite, molim vas. Meni je i jedno i drugo ok, samo mi javite šta da rezervišem pre nego što neko uleti.
Hajde, vidi sa Flegmom da li mu igra cetvrtak (Filipu je, pretpostavljam, manje-vise svejedno, kao i nama dvojici) i neka onda bude cetvrtak. Termin je dosta rano pa nece biti problem razne Evrolige i Lige sampiona, to obicno pocinje oko pola devet ili 15 minuta kasnije, a i moze da se stigne kuci na vreme za pripremu za radni dan u petak. Sedam ili osam sati uvece je za nas idealno vreme za fudbal i tesko da cemo ubosti nesto bolje. Jedino sto malo brine je to sto ce nam biti potrebno bar 12 ljudi za taj balon a vise puta smo jedva sakupili deset ljudi, narocito zimi, ali sad, sta je tu je. Branje usiju kad neko iznenada otkaze zbog 1 drafta™ ili drugih ivenata™ i to je to.S tim sto cu onda ja debitovati™ sledeceg cetvrtka jer sam vec preuzeo neke obaveze za ovaj cetvrtak.
Link to comment

Drugari,mislim da je ADA zajeb, kad malo bolje razmislite i analizirate prosecan odaziv ljudi na FF.Najcesce nas bude 10 nekad 11, a retko 12-14 ili vise, sto ce reci da su velike sanse da svaki drugi termin pusimo.Tamo se ne moze igrati po 5, preveliko je jebiga.Daklennn, ako mozemo da se skupljamo u dovoljnom broju, ok je cetvrtak (pametnije od petka).I sto napustiste ideju Kolosa, to je svima, ali bas svima laksa i bolja opcija....

Link to comment
Drugari,mislim da je ADA zajeb, kad malo bolje razmislite i analizirate prosecan odaziv ljudi na FF.Najcesce nas bude 10 nekad 11, a retko 12-14 ili vise, sto ce reci da su velike sanse da svaki drugi termin pusimo.Tamo se ne moze igrati po 5, preveliko je jebiga.Daklennn, ako mozemo da se skupljamo u dovoljnom broju, ok je cetvrtak (pametnije od petka).I sto napustiste ideju Kolosa, to je svima, ali bas svima laksa i bolja opcija....
Sto se tice broja igraca Kolos je isti problem kao i Ada jer, koliko sam razumeo, teren je manje-vise istih dimenzija. Drugo, Kolos moze samo sreda u 6, a to je za dobrih sat vremena komplikovanije za zaposlene (dakle, za vecinu). Ostaje mu samo prednost pozicije ali je to izgleda nedovoljno da se svi odlucimo za njega (ja vec rekoh da je meni svejedno).Stoga, hajde da ne komplikujemo. Neka bude Ada u cetvrtak pa cemo videti za broj ljudi koji dolaze. Treba malo probati teren da vidimo moze li se uopste igrati 5 na 5 pa makar bili neki somnabulni rezultati. Ionako je ideja da se istrcimo jednom nedeljno, a skauti nas nece gledati svejedno.edit: Sad videh Beowlov post. Neka bude i Kolos na listi za glasanje, samo pozurite. Edited by harper lee
Link to comment

Igrao sam i u Kolosu i na Adi i mislim da je Ada neuporedivo bolja. Oba terena su za 6 na 6 tako da tu nista ni ne dobijamo ni ne gubimo, tj. to nije prednost ni za jedan balon sto ne mozamo da skupimo 12. Ja sam za cetvrtak od 19h.@harper: jako tesko 5 na 5...

Edited by adasevic
Link to comment

Da li delegati iz Žarkova prihvataju da trejduju petak za četvrtak i zadovolje se činjenicom da je njihova kasaba ubedljivo najbliža Adi?Da ne pominjem mizerne mogućnosti da Petković bude trezan petkom posle podne...

Link to comment
Ma nema od toga nista.
Ma to je vec propala stvar.
Ti umesto sto kenjas pripremaj se da molis na kolenima bolju polovinu da te pusti iz kuce makar jednom nedeljno, recimo u cetvrtak uvece. Trebace nam igraca sa perfektnom kondicijom. :) Edited by harper lee
Link to comment
Ti umesto sto kenjas pripremaj se da molis na kolenima bolju polovinu da te pusti iz kuce makar jednom nedeljno, recimo u cetvrtak uvece. Trebace nam igraca sa perfektnom kondicijom. smile.gif
Ma to kod nas ne moze da prodje.
Link to comment

Može i četvrtak. Mada, treba ispitati raspored zvezda, u konjukciji sa čime će biti Saturn i da li će sazvežđe vodolije biti u kući Urana u datom terminu, pa izvagati naspram petka.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...