Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Mnogo smo kenjali sinoc. Daj loptu, vrati loptu, igraj nazad, gde ces konju, nastavi, prekini, produzi, skrati, odigraj levo, odigraj desno, trci tamo, trci ovamo. Vise smo kenjali nego sto smo igrali. Kao sto sam i prognozirao pre meca, cim krene Adasevic da se sepuri okolo iz nekog cudnog razloga ne mozemo vola da ubodemo protiv one tuzne mrziteljske druzine. Dobise nas zasluzeno i cisto, a kad smo pritisli na kraju Aca je (kao sto rece Filipenko) izrastao u igraca utakmice presekavsi dve lopte koje bi zavrsile u golu i odlucio utakmicu. Dakle - Aca :Hail: .Opet su nas ubile tri izmene. Toliko smo se rotirali ne bismo li svi osetili cari fudbalske igre da sam u jednom trenutku potpuno izgubio racun ko igra a ko sedi na klupi.Tokom treceg poluvremena svi smo bili fini, nismo psovali, nismo stipkali mlade konobarice i nismo case lomili i ruke krvavili. Jos par dolazaka mame Marry i jos cemo se pretvoriti u fin i uljudan svet. :isuse:

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Opet sam duzan izvinjenje, pre svega Smorenku, ni krivom ni duznom, sto istrpe moj izliv neznosti na kraju. Sve je izazvano mojom nesposobnosvu da primim loptu i sutnem je ko covek. Stvarno sam bio out.
Rodjo nemas zbog cega da se izvinjavas. Pre bi mozda ja mogao da se izvinim tebi, ali i ostalima kojima sam malo poradio na gubitku sluha. Navikao sam da vicem, pa sam mislio da ste se i vi navikli na moje dranje. Malo cu smanjiti volume ubuduce (bar cu probati). Sto se neznosti tice, za to su ipak neki drugi zaduzeni pod tusem.
Link to comment

Koja si pička, umesto da ga oteraš u tri lepe, prethodno mu eventualno rekavši šta zaista misliš, tebi je bitnije da mu se izvinjavaš da bi te u povratku vozio do kuće...

Link to comment
Koja si pička, umesto da ga oteraš u tri lepe, prethodno mu eventualno rekavši šta zaista misliš, tebi je bitnije da mu se izvinjavaš da bi te u povratku vozio do kuće...
A stobom cu da se tusiram nasamo. Pa ces da pevas decije pesmice.Vade te one rukavice iaoko su povelike, al mozda da te s njima izmasiram po ledjima, pa da te onda slikamo onako rumenog ( a mozda je madam Poppins vec to uslikala...)
Link to comment

Samo se ti zajebavaj, Rođo, ali kada ti se prsti budu zamotali u moje bosanske bljutave malje-lijane, te tako nepokretan budeš bio u mojoj milosti, saznaćeš zašto me u multikulturnoj Bosni zovu Backdoor Sunet-paša.

Link to comment
Tokom treceg poluvremena svi smo bili fini, nismo psovali, nismo stipkali mlade konobarice i nismo case lomili i ruke krvavili. Jos par dolazaka mame Marry i jos cemo se pretvoriti u fin i uljudan svet. :isuse:
bruka. ja dođem da vidim taj fudbal, strast, žar, izgaranje za loptom, mini bravure mladih virutoza, kad ono ko da sam ušla u biblioteku. niko da podigne glas, svi nešto prepodobni. i tuširaju se iza zatvorenih vrata <_< da nije bilo rođe da unese malo živine pred kraj, totalno bih klonula duhom. nema više starog fudbala. imate 2 nedelje da poradite na stilu :) Edited by MaryPoppins
Link to comment
bruka. ja dođem da vidim taj fudbal, strast, žar, izgaranje za loptom, mini bravure mladih virutoza, kad ono ko da sam ušla u biblioteku. niko da podigne glas, svi nešto prepodobni. i tuširaju se iza zatvorenih vrata <_< da nije bilo rođe da unese malo živine pred kraj, totalno bih klonula duhom. nema više starog fudbala. imate 2 nedelje da poradite na stilu :)
Slike si verovatno ponudila gej magazinima i cekas da vidis ko ti daje najbolju ponudu? :lol:
Link to comment
jel mogu da dodjem da vas gledam sutra? odavno zelim da navratim, pa eto...ako da, kada i gde? moze i na pm.
Balon je na Zvezdari kod stadiona Trudbenika (Pante Sreckovica 2) i malo je zabacen. Najbolje vidi sa nekim od ovih sto dolaze kolima da te pokupe negde u gradu. Hajde, momci, javljajte se i pocnite da cistite presvlake na sedistima. :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...