Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Mladjani Posrbica je izgleda ljut na neke sede glave (ne znam otkud mu to kad smo svi celavi :lol: ) tako da ovaj njegov jedan mozes odmah da skines sa spiska. Umesto toga pusti jedan Lebronu sa gola na gol.
:blink: Na mene računajte samo ako nas ima 6 i ja sam vam potreban kao 7.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

nesigurna sam, ne znam da li će me tičer pustiti da dođem da gledam večeras ili samo da pojedem 5 ćevapa?
Hoce ako mu kazes da gledanje utakmice trosi ogromne kolicine energije i tako pospesuje apetit. Bilo je tuzno gledati prosli utorak kako ti Filipenko drzi predavanje iz Opsteg Gurmanluka, a za sve je to kriva ona dzukela iz Kule. No, pusti ti njega. On je mozda neki dasa na ovom forumu, na forumskom fudbalu je odavno zazivela demokratija i Teacher-ova se racuna isto kao i svacija druga.
Link to comment

ponovo dobar fudbal na ff-u.pobedili grobari 3-2.mary popins sve gledala iz centralne loze, mislim da je nesto i fotografisala.filipenko i beowl zagrljeni ispod tusa pevali: pusi flegma ko te jebe mozemo mi i bez tebe :o

Link to comment

fotke teachera i drugih eminentnih forumaša u tesno pripijenim trikoima postujem uskoro uz prigodan propratni text. fotke iz svlačionice, posle ubedljive pobede mrzitelja, na upit pm-om. za tarifu se obratite blagajniku filipenku. hvala.

Link to comment
ponovo dobar fudbal na ff-u.pobedili grobari 3-2.mary popins sve gledala iz centralne loze, mislim da je nesto i fotografisala.filipenko i beowl zagrljeni ispod tusa pevali: pusi flegma ko te jebe mozemo mi i bez tebe :o
e moj flegma šta si dočekao.... :isuse:
Link to comment

U jednom od najboljih, ako ne i najboljem fudbalu ikada Žigomržnja je pobedila Žigoljublje tesnim rezultatom od 3:2. Nakon vođstva od 1:0, ljupci su uspeli da izjednače. Međutim, mržnja se penje na 3:1, a ljublje je uspelo samo da smanji prednost elegantnih Žigomrzitelja do kraja. Poštena muška borba, raspojasana dominacija, odgovorna igra, veći broj propuštenih šansi na obe strane i predivni potezi glavne su karakteristike ovog meča. Heroj meča je Aca, koji je pored toga što je dao gol sa dve špage u poslednjem minutu uspeo da spasi dve vrlo zajebane kontre 2 na 1. Interesantan detalj je da je Zidan u svlačionici zatražio promenu ekipa, iziritiran balerinošću™ nebojšepetkovića, sebičnošću harpera, ponašanjem posrbice, nedovoljnom lucidnošću preže, šupljošću™ lebrona na golu, kao i kurčenjem adaševića po forumu pre samog meča.

Link to comment

ovom prilikom bih hteo da prokunem i opsujem sve koji su me nagovarali da uzmem cevape. Jos varim pojedeno i ne mogu da zaspim. Sto se fudbala tice... Ne znam za druge, ali ja nisam mogao da igram na najvisem nivou dok po Varazdinu tuku Bata Milovana...

Link to comment
U jednom od najboljih, ako ne i najboljem fudbalu ikada Žigomržnja je pobedila Žigoljublje tesnim rezultatom od 3:2. Nakon vođstva od 1:0, ljupci su uspeli da izjednače. Međutim, mržnja se penje na 3:1, a ljublje je uspelo samo da smanji prednost elegantnih Žigomrzitelja do kraja. Poštena muška borba, raspojasana dominacija, odgovorna igra, veći broj propuštenih šansi na obe strane i predivni potezi glavne su karakteristike ovog meča. Heroj meča je Aca, koji je pored toga što je dao gol sa dve špage u poslednjem minutu uspeo da spasi dve vrlo zajebane kontre 2 na 1. Interesantan detalj je da je Zidan u svlačionici zatražio promenu ekipa, iziritiran balerinošću™ nebojšepetkovića, sebičnošću harpera, ponašanjem posrbice, nedovoljnom lucidnošću preže, šupljošću™ lebrona na golu, kao i kurčenjem adaševića po forumu pre samog meča.
:D Dobro je videti te raspoloženog za promenu.Ja sam za to da ostane ljublje vs. mržnja, mada ne bi bilo loše da uvedemo praksu da ekipa koja dođe u manjem broju (2 igrača manje i više) izabere jednog igrača druge ekipe kako ne bismo dolazili u situaciju od sinoć da se dvostruke izmene prave svakih 10-15 minuta.Što reče Nebojša sinoć:"E ljudi, a šta kažete da zakažemo petak!" :lol:
Link to comment

A od kuma.... televizor.Pa bre Adashe, gde je hvala za ispunjeno obecanje. Onaj jadni gol, posle tri odbitka kroz shumu nogu ispratio sam samo pogledom. Rec je rec. Sto se tice ostalih, da su sutirali, mozda bi i njima nesto pustio.Posle stade na gol Filipenko a za njim i Smorenko, te naravno, tu niste imali prolaz. Oni su ljudi nepodkupljivi.Opet sam duzan izvinjenje, pre svega Smorenku, ni krivom ni duznom, sto istrpe moj izliv neznosti na kraju. Sve je izazvano mojom nesposobnosvu da primim loptu i sutnem je ko covek. Stvarno sam bio out.Oporavljam se polako od gripa i vec cu sledeci termin biti u boljem stanju.Srecom, s druge strane bio Zidan, pa je uspesno cuvao i mene i sebe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...