Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rodjo samo da si ti nama mlad i veseo i zeljan nadigravanja, jer kad pocnes da kukas, znas da se ja prvi sazalim pa onda krenem da nagovaram ove moje da vas pustimo da dobijete neku :)

Link to comment
Rodjo samo da si ti nama mlad i veseo i zeljan nadigravanja, jer kad pocnes da kukas, znas da se ja prvi sazalim pa onda krenem da nagovaram ove moje da vas pustimo da dobijete neku :)
Kako ce da nas oderu veceras. :isuse: Cim krenete ovako da serendate obicno nas puknu k'o tikvu.
Link to comment
Kako ce da nas oderu veceras. :isuse: Cim krenete ovako da serendate obicno nas puknu k'o tikvu.
Evo coveka s iskustvom.Matori, ti danas kuliraj u napadu, tebi sleduje da das 2 komada. Posteno je brate.A ovi, sveze upisani u knjigu ljudi, nek se znoje i nek spremaju taktiku "zona pa transformacija u lepezu, sa posebnim akcentom na miris poljskog cveca"....
Link to comment
Kako ce da nas oderu veceras. :isuse: Cim krenete ovako da serendate obicno nas puknu k'o tikvu.
My thoughts exactly, pogotovo kad najracionalniji među nama krene sa prozivkama.Nego Rođo, da pustiš i meni danas koji gol, prošli put si sve skinuo. Obrukah se propisno, toliko da me je Harper momentalno skinuo sa spiska za petak. :lol:
Link to comment

Ma nema problem, a prosli put si bogami pogadjao mrezu al onu zastitnu sa strane, mali plafonske grede a bogami i sam sebe. Do mene nije ni stiglo.Nego da saberem, matori 2, Adas 1, Preza 1, tebi bar 1, ako i Nebojsa pogodi loptu i njemu 1, mozda i mladjani posrbica uvali 1... to znaci da onaj trapavi Lebron mora da pusti cirka 10 komata.Ajd, dogovoricemo se nekako...

Link to comment
My thoughts exactly, pogotovo kad najracionalniji među nama krene sa prozivkama.Nego Rođo, da pustiš i meni danas koji gol, prošli put si sve skinuo. Obrukah se propisno, toliko da me je Harper momentalno skinuo sa spiska za petak. :lol:
Pa moram nekako da ih isprovociram. Uostalom ako Flegma ne prisrafi svoje zglobove za veceras (a tesko je to verovati po proslonedeljnim najavama), a Goranz se ne vrati sa putesestvija i onako nece imati ko da ih proziva i daje im ritam. Dakle malo podbadanja da bi videli sto borbenijeg protivnika. Zamisli Rodju kad posle ovih carki krene da veze po zelenom tepihu :)
Link to comment
Ma nema problem, a prosli put si bogami pogadjao mrezu al onu zastitnu sa strane, mali plafonske grede a bogami i sam sebe. Do mene nije ni stiglo.Nego da saberem, matori 2, Adas 1, Preza 1, tebi bar 1, ako i Nebojsa pogodi loptu i njemu 1, mozda i mladjani posrbica uvali 1... to znaci da onaj trapavi Lebron mora da pusti cirka 10 komata.Ajd, dogovoricemo se nekako...
I to što kažeš, bio sam se posvađao s loptom.
Link to comment
Ma nema problem, a prosli put si bogami pogadjao mrezu al onu zastitnu sa strane, mali plafonske grede a bogami i sam sebe. Do mene nije ni stiglo.Nego da saberem, matori 2, Adas 1, Preza 1, tebi bar 1, ako i Nebojsa pogodi loptu i njemu 1, mozda i mladjani posrbica uvali 1... to znaci da onaj trapavi Lebron mora da pusti cirka 10 komata.Ajd, dogovoricemo se nekako...
Mladjani Posrbica je izgleda ljut na neke sede glave (ne znam otkud mu to kad smo svi celavi :lol: ) tako da ovaj njegov jedan mozes odmah da skines sa spiska. Umesto toga pusti jedan Lebronu sa gola na gol.
Link to comment
Mladjani Posrbica je izgleda ljut na neke sede glave (ne znam otkud mu to kad smo svi celavi :lol: ) tako da ovaj njegov jedan mozes odmah da skines sa spiska. Umesto toga pusti jedan Lebronu sa gola na gol.
A to matori znaci, da cemo verovatno 5 na 5 (5 na 6), u prevodu, bice golova ko kise, kontri 3 na 1, pa 3 na 0, pa 0 na 0.Evo gasim 73. cigaretu, ne bi li se nadisao do 9. Ima da najebemo ko cevapi u Pahuljici...
Link to comment
Za cevape, kao i obicno. Sta je s tobom, zaboga? :unsure:
Glede cevapa, zaboravih da ce "vama" da dodje i Djenka, Eto belaja.Oce li da bude "nasih". Mozda bi mogla g.djica Poppins da odigra za nas makar jednu rolu... pre cevapa.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...