Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Goranz je na putovanju koliko ja znam. Zidan je pominjao da ce doci... to je i dalje 7. Dve prilike smo upropastili, nema potrebe dalje...
Tacno. Kud zaboravih nasu radilicu? :isuse: Sta je sa Lebronom" Jesu li mu porasla decica u medjuvremenu? :lol:
Link to comment

OK, to je bilo to. Good buy petak, ako se ikada vise budemo dogovarali za drugi termin razmislite malo sta bi vam odgovaralo pre nego sto se opet upustimo u zajebavanje.

Link to comment
Rodjo, s koliko komada da te veceras pocastim? :unsure:
Mozes da pokusas naravno.Prosli put sam ti kao savdbeni poklon pustio dva komada, a danas, pa ako je od mene, dosta je.Dans bolje da igras odbranu ili da branis, nema ti prolaza.
Link to comment

I prosli i pretprosli i natprosli... ja sam od standardnog pouzdanog debla iz odbrane postao 1 virtuoz pred vasim golom i od Harpera preuzeo titulu najboljeg strelca, pa sam se sad i uobrazio. Evo, mozes da biras u koji ugao hoces da ti dam prvi gol :lol:

Link to comment

c, c, c, c,neki bas ne umeju da cene kad im ucinis,bolje Adase da odmah krenes na to svadbeno putovanje, i da se zadrzis jedno 3 meseca.Tamo ev. mozes da vezbas u nekoj skolici za mlade talente.A danas, pa evo da ne budem bas zao, cim povedemo sa 4 razlike, pusticu jedan u levi donji, odakle god da sutnes. Tvoje je samo da pogodis......

Link to comment
c, c, c, c,neki bas ne umeju da cene kad im ucinis,bolje Adase da odmah krenes na to svadbeno putovanje, i da se zadrzis jedno 3 meseca.Tamo ev. mozes da vezbas u nekoj skolici za mlade talente.A danas, pa evo da ne budem bas zao, cim povedemo sa 4 razlike, pusticu jedan u levi donji, odakle god da sutnes. Tvoje je samo da pogodis......
Kad ode Adasevic silovace te Zidan i Petkovic.Opasnost vreba sa svih strana. :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...