Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Utakmica je bila solidna, oprali smo grobare sa pola snage. Bilo bi lepo da se oni malo više potrude, kako bi i dalje imali motiv da dolazimo na FF.Iz poštovanja prema protivniku, neću pominjati rezultat. Ali, što bi rekao vrsni stručnjak Blaž Slišković "aj, tink rezultat iz real!"

Link to comment

Istina, opraše nas u - moramo priznati - svojoj igri, koja ima samo jedno pravilo: dati barem jedan gol manje. Tu im nema premca već duže vremena. Prirodno su predisponirani za najveće domete tog tipa.

Edited by Filipenko
Link to comment

4-1 dok je Preža bio na terenu, nijedna naša akcija za pripretiti dok je harper igrao u odbrani, nijedan primljeni gol dok su adašević i petković bili u igri zajedno, 2-0 parcijalno dok je zidan bio u igri, madball je dobio 34 od 34 duela koja je vodio sa nama, petković je dao duplo više golova od bilo koga od nas pojedinačno, adašević je imao asistencija koliko ceo naš tim zajedno.Jedino što vam je poslednje vođstvo bilo 1-0, a poslednji nerešen rezultat 1-1. Na kraju smo mi dobili i to je okej. Žiga je gej i to je okej. Suočite se sa svojom skrivenom homoseksualnošću.

Link to comment
Suočite se sa svojom skrivenom homoseksualnošću.
Zamalo da se ti suocis sa nasom skrivenom homoseksualnoscu kada smo zakljucali svlacionicu a ti bio jedini grobar koji je ostao u njoj... <_<
Link to comment

Još je samo dva dana do novog mejdanaciganin forumski jedva dišežigoljubnja izdišeTole zato s'druge stranejedva čeka nove mejdanežigomržnja zasrat' ne može tolikopošto on namešta na veliko.

Link to comment

Čime danas da motivišemo ove žigoraspadače jbt... :unsure: Da probamo ovako: ako i danas izgubite, Filipenko vam posle utakmice u svlačionici drži jednočasovno predavanje na temu Zašto Gomez Nije Faulirao Kerika. Ako vam ni ovo nije dovoljno da se iscimate makar za nerešeno, onda stvarno nema drugog objašnjenja nego da ste pobornici surovog buljokoljašenja.

Link to comment

Veceras je vreme da mrznja izgubi jer ce ljubitelji biti ojacani mojim adolaskomAsam u otadzbini pa se vidimo tek sledeci utorak.Ako veceras ne dobijemo, onda...

Link to comment

onda...article-0-04A96693000005DC-495_468x265.jpgDozvolite, ali gornja fotografija pobija praktično sve argumente najpatriotskijih Mančesterđana, koji su tvrdili da:1) je penal svakako postojao, jer Gomez nije pipnuo loptu (ne, uopšte)2) je penal svakako postojao, jer je Kerik prvi stigao do lopte (po ovome, golmani uopšte ne bi imali prava na istrčavanje ukoliko igrač pipne loptu)3) je penal svakako postojao, jer je Kerik izmakao loptu :lol: (izmaći loptu znači skloniti je van nečijeg domašaja, što ovde nije bio slučaj)4) neko ne poznaje pravila igre, ali ne i oni (dabome)5) je penala sigurno bilo, jer je Gomez pokršio Kerika da bi stigao do lopte (jeste, mrkim pogledom je pripretio još pre istrčavanja)6) je penal morao da se sudi, jer Gomez nije ni bio blizu lopti dok nije pokršio Kerika (naravno da nije bio blizu kada ju je tada već izbacio ka autu)7) Gomez prvi odnosi Kerika telom i čak delom udara u rebra, pa nije bitno "da li je ili nije posle toga" udario loptu (a ovde se lepo vidi da je pre toga došao do lopte)8) nas mržnja sprečava da sagledamo širi kontekst, dok njihova ljubav to upravo omogućava (a ne kaže se džaba da je ljubav slepa)9) gubimo sposobnost jasnog vida zbog netrpeljivosti prema Unitedu (kome treba uvećanje slike, može u Operi slobodno da lupi "+" dovoljno puta)10) u suštini, i nije bitno da li je penal, jer je Totenhem ionako primio puno golova (5 je veće od 2, dabome)11) nije bilo razloga da se ne svira penal, jer je Mančester bio u naletu (svakako, samo taj nalet nekako ne može da se oplodi sam od sebe, već mu treba penal da ga oplodi)12) je njihov duži od mog.E sad, da bude jasno, kapiram ja da je u brzini i frci sudija ovu stvar mogao da dosudi kao penal. Ono što mi nije jasno otkuda poriv da se to brani jer nema veze sa penalom. Konačno, zabrinjavajuće je što su argumentacije objektivnih Jedinstveđana u suštini manje više i hronološki išle gore opisanim tokom, pa smo tako imali situaciju da isti čovek priča kako Gomez nije pipnuo loptu, pa da je skršio Kerika pre nego što je pipnuo loptu, i konačno da je Mančester ionako bio u naletu...edit: opet umetnuo sličicu, da čitaoci, ljudi i navijači Mančestera imaju jasniju sliku o tome kako je Gomez brutalno pokupio Kerika pre nego što je došao do lopte...article-0-04A96693000005DC-495_468x265.jpgNa utakmici se to još bolje videlo, pod uslovom da se to vreme sa međunožjem posmatrača nisu igrale dve plavuše. Redosled je bio sledeći:1) Kerić uleće u kazneni2) Kerić vidi da golman izleće i pokušava da skloni loptu u svoju levu stranu3) Uprkos tome što Kerić uspeva da malo promeni putanju, Gomezić uspeva da je izbije rukama pre bilo kakvog kontakta sa Kerićem, što se, ponovimo, može lepo videti na priloženoj slici:article-0-04A96693000005DC-495_468x265.jpg4) Tik kasnije, sudaraju se Gomezić i Kerić, a neki bi rekli i da Kerić junački pada preko Gomezića, što Hauard Babarogić jedva dočeka asudio bi li najstrožu kaznu...I to sve u svlacionici

Link to comment

Prsavela, opet <_< . 6-4 (ako se ne varam) i to je bilo 6-2 do pred 5 mina do kraja kada je lebron skinuo rukavice i počeo da igra fudbal umesto da brani. Nebojša bolestan, ja kilav trkački (Filipe najebao sam, otekao mi zglob od onoga starta na početku meča) i sa samo 1 izmenom. Adašević i Lebron po 2 za nas, kod njih je Filipenko dao najviše, 3 komada... No, i oni su imali problema sa povredom, ostali su bez izmena srednom meča. Uglavnom morali bi da se zapitamo kako dalje, uhvatili su sistem i samo nas dobijaju. Vreme je za promene i možda vraćanje starih vukova, jer se ovi mlađi slabo snalaze. Da se ne lažemo, bio sam užasan, pa možda i najgori na terenu.Uprava napolje. angry.gif I na kraju naravnoarticle-0-04A96693000005DC-495_468x265.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...