Jump to content
IGNORED

Zabraniti prvenstvo?


teacher

  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

a kad se setim da sam na poluvremenu hteo da napišem da terza ne može da završi ni protiv svog kluba...

Pa zar ti, druze Ucitelju, da platis takav danak neiskustvu? :o

Link to comment
  • Replies 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    62

  • Milosh76

    50

  • theanswer

    32

  • harper

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Osvrnuo se Milorad Vučelić i na izajve Zvezdana Terzića u kojima optužuje crno-bele da su i tokom evedesetih godina prošlog veka osvajali titule.

"Njegovo pominjanje 90-ih i Slobodana Miloševića je krajnje nedostojno. Jedan čovek koji je pigmej, pravi pigmej i to u svakom pogledu, pa i intelektualnom, bez obzira na tu njegovu titulu (doktora ekonomskih nauka, prim. au) nema pravo da se petlja, niti ima pojma o tome šta se dešavalo".

Link to comment

Mislili ste da je izbor između Dula i Čokija mučan? Sad kad se zakrvimo između Terze i Vučele  ^_^

Edited by levi
Link to comment
Danas sam bio na Skupštini Partizana, sedeli smo posle skupštine zajedno sa Popovićem, Vučelićem i nekoliko drugih ljudi koji su bili gosti na skupštini, i slučajno sam prisustvovao razgovoru kada je jedan igrač Partizana, ušao u salon i rekao Vučeliću da se upravo čuo sa igračem OFK Beograda Dražićem, koji mu je rekao da je Zvezdan Terzić ušao u svlačionicu OFK Beograda na poluvremenu, da je nastrašnije izvređao sve igrače i da su igrači OFK Beograda nakon te tirade praktično namerno prestali da igraju drugo poluvreme. Ovo danas, istraga Interpola i UEFA, to je danas početak kraja Crvene zvezde, kad je došlo dotle da navijači Zvezde javno govore da ih je sramota, to je onda dno dna. Ne kažem da Partizan nije u svooj istoriji nameštao, ali ovakav kriminal, to je neviđeno čak i u nižerazrednim ligama.
Nije samo Dražić, pet fudbalera OFK Beograda je zvalo, izgleda da se ga neki i krišom snimali mobilnim telefonima, i izgleda da nije prvi put da ulazi u svlačionicu, kažu mi da je na poslednjoj utakmici prvenstva u kojoj je Zvezda osvojila titulu, na poluvremenu ušao u svlačionicu i svakog igrača OFK Beograda pojedinačno odveo na privatni razgovor u WC, tako da je izgleda jednom broju momaka tamo to dozlagrdilo i da je ovo kap koja je prelila čašu. Pižon nije hteo da sedi na klupi zato što je znao šta se sprema i nije hteo u tome da učestvuje.
Neka on ubedi Stefana Babovića, sina svog kuma, da nije nameštena utakmica, i ja ću biti plaćenik ne Toleta Karadžića, već Baraka Obame i Vladimira Putina zajedno, ali pošto je upravo on juče pred deset ljudi nakon skupštine Partizana rekao to za Dražića i Terzićev ulazak u svlačionicu, ja samo prenosim šta sam juče čuo, deset ljudi je to čulo plus jedanaesti konobar, nemam da dodam ništa više. Mislim da je nepotrebno nervozan, ako je Partizan namestio Metalac, trebali bi da imamo iste uplate na kladionicama, kao što je bilo na OFK-Zvezda, kladioničarski softver je izbacio ovu utakmicu juče, nije ni Čukarički, ni Partizan, a uplate i isplate na ovu utakmicu se mere milionima evra, tako da šta god Terzić priča, to je neumoljiva činjenica.

 

pantić

 

- sada organi imaju dovoljno elemenata da pokrenu istragu ^_^

Link to comment

Ili protiv Terzica ili protiv Pantica :)

 

Malo mi naivno zvuci prica da se Terzic opusteno na sred utakmice svrcka po svlacionicama gde moze milion ljudi da ga vidi. A ovaj deo sa pojedinacnim odvodjenjem u wc jos realnije zvuci.

Edited by katamaran
Link to comment

Zabraniti prvenstvo?

 

Ko da zabrani? Vlada? Vučić? Pa taj je instalirao Čovića, taj je instalirao Vučelića. 

 

Skupština? Ona Bečićeva?

 

FSS? Toletov FSS?

Edited by pacey defender
Link to comment

I da jedan od dva ljigavca zavrsi u zatvoru... kako da ne!

 

Milioni evra na OFk-Zvezda :lolol: Kako sad to coveka da neko shvati ozbiljno :lolol: 

Edited by Milosh76
Link to comment

Ovo sto kaze prokleto djubre, kao da je bitno ko vise namjesta.

Mislim isti k namjestio 1 ili 21, ali nama je ipak bitnije da onaj drugi namjesta vise dok mi samo kraduckamo,

pa se to eto tolerise.

 

via Tapatalk

Link to comment

Ili protiv Terzica ili protiv Pantica :)

 

Malo mi naivno zvuci prica da se Terzic opusteno na sred utakmice svrcka po svlacionicama gde moze milion ljudi da ga vidi. A ovaj deo sa pojedinacnim odvodjenjem u wc jos realnije zvuci.

 

- ne već protivu babovića, samo policija može čupavog da skloni iz 1 tima :D

Edited by gone fishing
Link to comment
 na poluvremenu ušao u svlačionicu i svakog igrača OFK Beograda pojedinačno odveo na privatni razgovor u WC

 Hmmm

Link to comment

Što se tiče top liste nameštaljki, Obilićeva titula neće biti još dugo prevaziđena, možda i nikad. Jbt, Arkan je preveo više od pola tima Dinama iz Pančeva u Obilić i prošetao se do titule u sezoni kada je Zvezda regularno tukla Partizan sa 4:0 a Vošu u NS sa 7:0. Njima je skoro sve utakmice sudio isti sudija, neki lik iz Šapca zaboravih prezime. Legendarne heklere treba pomenuti samo da bi se Vučeli osvežila memorija o tome kako je Partizan osvojio kup te godine. 

 

Ovaj pasus bih potpisao. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...