April 15, 200917 yr Ko i u kom filmu "umire", a njena pesma još uvek traje? Edited April 15, 200917 yr by kobni zelaya
April 15, 200917 yr Pesmu u originalu izvodi pevač koji ima sigurno jedan od najlepših glasova rock'n'rolla, ali ova obrada u filmu je toliko lepa i potresna, da mnogi smatraju da čak i prevazilazi original.
April 16, 200917 yr Tako je. Rebeka del Rio peva u sceni Teatro Silenzio pesmu "LLorando" iliti "Crying" Roya Orbisona. Nastavi.
April 16, 200917 yr Kada smo vec kod obrada...u jednom domacem filmu, peva se, upecatljivo barem meni, obrada jedne narodne pesme sa SFRJ podrucja. Pesma i film?
April 16, 200917 yr Bure baruta?A pesma bi onda bila Zajdi ,zajdi Edited April 16, 200917 yr by Miki_Maestro
April 16, 200917 yr U kom filmu je Harvi Kajtel zamenjen Sidni Polakom na pola snimanja? (snimci sa Kajtelom nisu usli u film,naravno)
Create an account or sign in to comment