Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

kako vas je zeka navukla

:lolol:

mene nije. :fantom:

 

Spoiler

...ali vrv zato što imam ovu rowenta rotirajuću četku. cena je bila oko 7k+ rsd, ali godinama traje i radi posao.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Iskacu mi lajkovi za frizuru koju nemam vise :D.

Sad mi je kosa skroz drugacija. Uglavnom mogu da preporucim Aleksandar Team. Cene su povisoke, ali je sve ostalo za preporuku

  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, Sandradjer said:

Iskacu mi lajkovi za frizuru koju nemam vise :D.

Sad mi je kosa skroz drugacija. Uglavnom mogu da preporucim Aleksandar Team. Cene su povisoke, ali je sve ostalo za preporuku

 

Potpuno sam zaboravila, te hvala na podsećanju, kod njih sam išla jedno kratko vreme, i sećam se da sam bila zadovoljna. Ali da me ubiješ sad ne mogu da se setim ni kako sam tamo završila, ni zašto sam prestala da idem :unsure:

Link to comment
3 hours ago, Sandradjer said:

Iskacu mi lajkovi za frizuru koju nemam vise :D.

Sad mi je kosa skroz drugacija. Uglavnom mogu da preporucim Aleksandar Team. Cene su povisoke, ali je sve ostalo za preporuku

Ja sam bila desetak puta, čovek (brat Aleksandrov) šiša samo kako hoće i umesto da odžava dužinu (a krenuli od relativno kraće), kosa mi bila svaki put sve kraća i kraća, dok nije postala prekratka, nije više moja frizura bila uopšte, i prestalo je da mi se sviđa kao izgleda. 

Stav malo nadmen. Na svako tvoje objašnjenje kako želiš da se šišaš ide "Yeah, yeah, pusti ti mene ja bolje znam"

 

Posle sam vratila film, preporučila ga mi je drugarica koja fura jedno dve decenije baš kratku kosu 3-4cm.

 

Možda je Aleksandar bolji.

Link to comment

Jesu li oni nekad imali salon u Beogradjanki, tj vrata su bila na pola onog stepenista kojim se silazilo ka supermarketu? Sergej je brat?

Edited by Moonwalker
Link to comment

Jesu, odatle se otcepio moj neprezaljeni frizer Darjan, a kad je on otisao iz zemlje, presla sam kod neke Danijele koja je isto radila u Aleksandru i ima cupavu kosu ko ja i normalne cene. Al ne preporucujem nikom nista, ko zna kolko ima boljih i kako bi nekom ova legla. Meni je dobra i blizu mi je. 

  • Hvala 1
Link to comment

Ja sam isla kod njih (slucajno nabasala) pre dvadestak godina i vise. Kako vreme leti :isuse:.

 

Mene je Sergej sisao, ali je frizura bila kratka (vise varijanti stepenaste) i ja sam bila dosta zadovoljna. Nemam pojma kako je sisao kosu koja je bila duza.
Ocito je bio mladji i vise uvazavao percepciju i zelje klijenta. I ja vrlo ne volim to «gazenje» u fazonu znam ja bolje. 
 

Bio je kod njih jedan decko koji je takodje sjajno sisao. Zvali su ga Deki, verovatno od Dejan. 
 

Imali su u jednom periodu jednog jako visokog i krupnog momka kome kad pere kosu u dve sake stane cela glava. Jednom mi je bilo doslo da ga pitam za drugi krug, izlecio mi jaku glavobolju bez analgetika.

Edited by Moonwalker
  • Haha 6
Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

Stav malo nadmen. Na svako tvoje objašnjenje kako želiš da se šišaš ide "Yeah, yeah, pusti ti mene ja bolje znam"

 
Uh što ovakve ne volim. Volim kad mi kažu da nešto što sam ja zamislila ne može da se izvede jer nemam kvalitet kose za to. Ali ako kažem da ne seku više od cm onda to i očekujem. +/- koji milimetar.

 

Inače, primetila sam da je gotovo nemoguće da je frizer istovremeno odličan šišač i odličan kolorista. Ili - ili čini mi se.

  • +1 3
Link to comment
31 minutes ago, Moonwalker said:

 

Imali su u jednom periodu jednog jako visokog i krupnog momka kome kad pere kosu u dve sake stane cela glava. Jednom mi je bilo doslo da ga pitam za drugi krug, izlecio mi jaku glavobolju bez analgetika.

Opisala si mog masera.

Otisla na preporuku pre tri godine, pruzila ruku da se upoznamo. Kakva je ovo saka, pomislih, polomice mi svaku kosku.

Ishod posle tri godine - verna sam mu i dalje :)

 

Link to comment

Ja sam u godinama pred odlazak isla u drugi Bobov salon kod Stomatoloskog fakulteta, mislim da je to ulica Gastona Gravijea.

Radila je visoka vizljasta plavusa Dada i ona je vrlo lepo sisala dugu (duzu) kosu. Tada mi je kosa bila malo duza od ramena.

Jos jedna brineta krupnih ociju, mislim da se zvala Natasa je bila odlicna pre svega za sve sto je imalo veze sa farbanjem, pramenovima i slicno. Za oboje farbanje i sisanje je bio odlican Marko koji je trebalo negde da se seli. Mislim da sam ja jedan kraci period nakon odlaska pokusala da makar povremeno odem kod njih, sto je posle postalo prosto neizvodljivo.

Ako sam promasila imena, odbiti mi na bilo je “davno”.

Edited by Moonwalker
Link to comment
6 hours ago, Tihajeza said:

Ja sam bila desetak puta, čovek (brat Aleksandrov) šiša samo kako hoće i umesto da odžava dužinu (a krenuli od relativno kraće), kosa mi bila svaki put sve kraća i kraća, dok nije postala prekratka, nije više moja frizura bila uopšte, i prestalo je da mi se sviđa kao izgleda. 

Stav malo nadmen. Na svako tvoje objašnjenje kako želiš da se šišaš ide "Yeah, yeah, pusti ti mene ja bolje znam"

 

Posle sam vratila film, preporučila ga mi je drugarica koja fura jedno dve decenije baš kratku kosu 3-4cm.

 

Možda je Aleksandar bolji.

Bas mi je zao da cujem to, htela sam da napisem kako mi je tamo super opustena atmosfera :)

Mene sisa jedna mlada devojka Kristina, ljubiteljka matematike, objasnjava mi uglove i slicno 

Link to comment

Samo da pohvalim ovaj Zekin hepek :vikleri:

Čak sam i ja iz prvog puta napravila solidne lokne, a prilično sam smotana za feniranje.

  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...