Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Taj fen-četka je super stvar, samo što meni sada (za kratku kosu)  ne treba .

A ne tako davno sam pukla 10 tisuća dinara za filipsov :isuse:.

 

Moj otac je imao kosu koja nije mogla da prokisne koliko je bila gusta, a lokne divne, pravilne, one malo krupnije.

A ja nasledila kosu od majke, nikakvu :cry:

  • +1 1
Link to comment

e, to ti je kad se rodis nesrecan. otac je imao gustu kosu, s krupnim loknama, talasima, sta vec, lepe smedje boje, ali je rano poceo da sedi. mama ravnu, tanke-tanke vlasi, toliko meku da se s njom nista ne moze napraviti, osim ostaviti da visi kako hoce, mis-prdi farbe, prve sede u sezdesetim. pogodite moju gubitnu kombinaciju. :cry:

 

slicno je o nasledju rekla moja drugarica: brkove i grudi imam na tatu.

 

poz

Edited by le petit nicolas
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Nemam ništa da dodam, samo bi htela da istaknem jedno veeeeliko olakšanje.

Prve sede sam imala sa 16 godina i tad sam se prvi put farbala, a poslednji put sam izvlačila pramenove pre 4 godine(to je ovo žutilo na krajevima).

A kad stavim šampon za suvo pranje, svi me pitaju: M.da li si osvežila pramenove? 😎 Pustim ih da veruju u to.....

P.s. ovo je prva slika sa mog novog Poco loco telefona🥳

1000000036.jpg

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, le petit nicolas said:

e, to ti je kad se rodis nesrecan. otac je imao gustu kosu, s krupnim loknama, talasima, sta vec, lepe smedje boje, ali je rano poceo da sedi. mama ravnu, tanke-tanke vlasi, toliko meku da se s njom nista ne moze napraviti, osim ostaviti da visi kako hoce, mis-prdi farbe, prve sede u sezdesetim. pogodite moju gubitnu kombinaciju. :cry:

 

slicno je o nasledju rekla moja drugarica: brkove i grudi imam na tatu.

 

poz

 

Moji roditelji pocheli naochare da nose posle 60, pa se sve zale jedno drugom i prenemazu sto ih stiglo, ja coroskop od petog razreda, a sad odmicem vec naocare da bih mogla da chitam.

Kosa - tanka, slamasta, talasasta, ali je volim. Prve sede sa skoro 40.

Mama je super gradjena, ja sam povukla na oca, koji je ok gradjen za mushko jel.

Zato su sestra i brat vrlo vrlo lepi.

 

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
20 hours ago, duda said:

Koji frizer u BG je dobar za kratke frizure ?

Muški frizeri su najbolji za kratke frizure.

A najbolji od najboljih je bio Zvonko.

Njegov sin Mario je imao salon kod Etnografskog muzeja, jedno vreme sam se šišala kod njega. Tamo je radila i neka devojka koja je prala kosu i radila masažu glave, 1 vrhunsko uživanje (ali ovo nije skorašnje iskustvo). U svakom slučaju - preporuka za frizera stoji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...