Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

2 minutes ago, Stela said:

Ta cena mi je ok. I naziv salona mi se svidja :).

Instagram nemam. Pogledacu kod nekog ko ima.


Nemam ni ja zato ni ne ostavljam link :D

Stefan zna da ja ne volim/ne znam da se isfeniram pa me ošiša tako da samo prosušim kosu i ona se sama lepo složi :)

Link to comment
9 minutes ago, Boksi said:


Nemam ni ja zato ni ne ostavljam link :D

Stefan zna da ja ne volim/ne znam da se isfeniram pa me ošiša tako da samo prosušim kosu i ona se sama lepo složi :)

To je to, razumemo se :). Neophodan, a nekada i dovoljan uslov koji frizer treba da razume i primeni.

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Mel said:

 

Znachi da se pomirim sa tim da su cene to sto su.

 

Nemoj, dođi kod mene na brdo. Ima ih desetak bar. Ja ne verujem šta pišete :gospode:

Link to comment
3 hours ago, Boksi said:


Da nije kod Zorke? :D Svaki put kad mi zakažu sledeći termin računam koliko ću tada imati godina

zorka as ars medica?

 

carica

:ziga:

  • Wub 1
Link to comment

Zeko, za dugu kosu meni je često bilo svejedno kod koga idem da mi štricne centimetar. Ali za kraće frizure zaista ima razlike. Samo šišanje (minus pranje i feniranje) traje minimum sat. Dobro ošišana kosa zahteva minimum stilizovanja i ima oblik mesecima.

 

15 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zorka as ars medica?

 

carica


Daa! :D Žena je genije! :ziga:
 

edit: ja još nisam čula da neko kaže njeno prezime, titulu ili kliniku. Svi kažemo samo ‘idem kod Zorke’ :D

I muž joj je sjajan lekar i veoma prijatan čovek.

Edited by Boksi
  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

ja nasao nekog lika, pobedio na nekim medjunarodnim sajmovima brica, neko rece ovde, kad te osisa majstor ne moras da se seisam po par meseci.

los & jeftin frizer je na nedelju-10 dana.

ovaj me osisa i evo, oktobar a u julu sam sam nbio kod njega.

em se isplati em imam razne faze frizure.

neki put samo masinicom skratim malo ispred uveta ( zulufe) i skidam redovno onu gadnu paucinu po vratu.

inace jedan moj ortak me upoznao sa nekim brankom ( cini ki se) taje je neki gospodar svemira medj frizerima, pa sam znao i onog pokojnog braila il. tak nekak ( bas pre nedelju dana lad sam bio na bajagi sam prosao pored njegovog salona u starom gradu u kotoru. pa sam bio i kod nekog najjaceg frizera u budvi, jebote kakvi su to likovi 🤣 ali ima dobrih riba 🤣 to su dogadjaji, vruce po salonima, pakao, skidanje ili znojenje 🤣

  • Haha 1
Link to comment
22 minutes ago, Boksi said:

Ali za kraće frizure zaista ima razlike

Ma znam ja to, imala sam deceniju kratku kosu i frizerku u lokalu koja me najbolje šišala za sitne pare. A kosa mi gusta, treba to znati.

Kad sam se spremala za venčanje, rešiđ da platim papreno šišanje, negde u centru po preporuci. 

On je jedan od razloga zašto ne volim da pokazujem slike s venčanja.

Pare nisu znak jednakosti s kvalitetom, moje iskustvo kaže

Link to comment
Just now, Svemir Zeka said:

Pare nisu znak jednakosti s kvalitetom, moje iskustvo kaže


O da, slažem se. Moja majka je jednom od skupog frizera došla plačući jer joj je glava izgledala kao ananas. Bukvalno. 

  • Tužno 1
Link to comment
59 minutes ago, Boksi said:

Zeko, za dugu kosu meni je često bilo svejedno kod koga idem da mi štricne centimetar. Ali za kraće frizure zaista ima razlike. Samo šišanje (minus pranje i feniranje) traje minimum sat. Dobro ošišana kosa zahteva minimum stilizovanja i ima oblik mesecima.

Ovo je i moje iskustvo. Ne bih insistirala na dobrom frizeru za dugu kosu i samo osvezavanje krajeva.

Mada cena nije nuzno reper, mnogi odvale cene, a kvaliteta nema.

  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, Stela said:

Ovo je i moje iskustvo. Ne bih insistirala na dobrom frizeru za dugu kosu i samo osvezavanje krajeva.

Mada cena nije nuzno reper, mnogi odvale cene, a kvaliteta nema.

 

naravno. dugu kosu sam i ja sisala kod danijele iz bloka za 300 din ali za zahtjevnije tehnike farbanja svakako ne bih isla kod nje.

btw tim low maintenance tehnikama je cijena odavno skocila i zbog toga sto proredjuju odlaske frizeru.

Edited by morgana
  • +1 3
Link to comment

Meni se ovaj moj frizer dopada izmedju ostalog jer nije krenuo time da se bavi zato što nije znao šta bi drugo ili što je sigurna zarada, već zato što taj posao zaista voli. 
I da se kada su u pitanju kraće frizure nadovežem devizom: Jeftino ne valja. Skupo možda valja.

  • +1 1
Link to comment

Meni su svaki frizer ili frizerka, i oni u koje sam se klela, i oni posle kojih su mi govorili "wow!", za koje sam pomislila "to je to, ne menjam ga!" - makar jednom fejlovali baš dobro i napravili mi baš groznu frizuru.

 

Tako da ne verujem nikome.

Ali hrabro probam nove ipak, i ponovim tu i tamo kad mi je ok. Volela bih da imam sigurnu frizersku luku, ali nemam :( 

Poslednji put sam se šišala naletovanju u Grčkoj, banula sam u improvizovani salon koji očito radi tu samo leti.

 

Često u poslednjih godinu dana razmišljam o puštanju svoje prirodne sede. I frizeri i drugarice me uglavnom odgovaraju. Seda sam napred, pozadi izgleda i nisam, bojim se da ne postanem Kruela deVil preko noći... Znam svega 2 žene koje su moje godište i mlađe da nose svoju sedu, ali su nekako šarene podjednako i deluju skroz ok. Neka frizerka mi napriča da bi moja kosa zahtevala ne znam kakvo senčenje, prelaze, neko održavanje dofarbavanjem, a ja baš toga hoću da se ratosiljam... Kažu da čekam, kud sam zapela i tako to. 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Ja obožavam sedu i volela bih da skroz pobelim. Ali to se dogoditi neće. (Ovo je isto ono sa željama za kovrdžavu vs ravnu.) Tati je i posle 30 tura zračenja glave opala sva svetlosmedja kosa i izrasla tamnosmedja :D

Link to comment
28 minutes ago, Tihajeza said:

Meni su svaki frizer ili frizerka, i oni u koje sam se klela, i oni posle kojih su mi govorili "wow!", za koje sam pomislila "to je to, ne menjam ga!" - makar jednom fejlovali baš dobro i napravili mi baš groznu frizuru.

 

Tako da ne verujem nikome.

Ali hrabro probam nove ipak, i ponovim tu i tamo kad mi je ok. Volela bih da imam sigurnu frizersku luku, ali nemam :( 

Poslednji put sam se šišala naletovanju u Grčkoj, banula sam u improvizovani salon koji očito radi tu samo leti.

 

Često u poslednjih godinu dana razmišljam o puštanju svoje prirodne sede. I frizeri i drugarice me uglavnom odgovaraju. Seda sam napred, pozadi izgleda i nisam, bojim se da ne postanem Kruela deVil preko noći... Znam svega 2 žene koje su moje godište i mlađe da nose svoju sedu, ali su nekako šarene podjednako i deluju skroz ok. Neka frizerka mi napriča da bi moja kosa zahtevala ne znam kakvo senčenje, prelaze, neko održavanje dofarbavanjem, a ja baš toga hoću da se ratosiljam... Kažu da čekam, kud sam zapela i tako to. 

 

 

Meni je lepo kad vidim da ženi lepi stoji seda (na kratkoj kosi), ali kod sebe ne podnosim ništa svetlo, ni plavo, pa ni sedo (dakle nije što je simbol starosti). 

Čim krene da mi izrasta, dobijem fras

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...