Jump to content
IGNORED

Ex YU fudbal


mrdja

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

U Banjaluci bar 10, mozda i 15000 ljudi, Borac Paok, revans, u prvoj u Solunu 3:2 za Paok

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ozbiljna drama u Hajduku, Gatuzo izjavio da mu je Perišić rekao da želi otići iz kluba i za sada je van tima. Nakon toga kreće stara dobra balkanska hajka kako je lik izdajnik naroda i kako je samo iskoristio Hajduk da sanira povredu i izbori mesto za Euro.

Link to comment

 

 

ciao, dimitrije!

 

covek tvojih godina (ako se ne varam), slicnih politickih uverenja (ako se ne varam).

voleo bih da odgledas i tvoj komentar na ovaj podcast.

 

 

Link to comment
1 minute ago, holden kolfild said:

 

 

ciao, dimitrije!

 

covek tvojih godina (ako se ne varam), slicnih politickih uverenja (ako se ne varam).

voleo bih da odgledas i tvoj komentar na ovaj podcast.

 

 

kako se jebeno taguje...

Link to comment
1 hour ago, holden kolfild said:

 

 

ciao, dimitrije!

 

covek tvojih godina (ako se ne varam), slicnih politickih uverenja (ako se ne varam).

voleo bih da odgledas i tvoj komentar na ovaj podcast.

 

 

Stariji sam od njega jedno 5-6 godina.  Politicki, on je (bio?) desni centar i nacionalista (mada ovo cini mi se slabi kod njega sto mi je drago), dok sam ja malo levije i nacionalizam ne volim.  Protic je elitista, a ja nisam.  Medjutim volim da slusam sta govoriu/pise, dosta naucim i uvazavam neka njegova gledista.  Ovaj intervju sam vec odgledao.  Meni je ok.  Ima, doduse, nekih stvari u kojima se ne slazemo.  Na primer, ja mislim da je Bobek najbolji Partizanov, a moguce je i jugoslovenski, igrac svih vremena, dok Protic smatra da je to Milos Milutinovic.  To moze da bude bas odraz njegovog nacionalistickog stava (MM je Srbin a SB je Hrvat).  Mislim da Milutinovic nikada, ni sa jednim klubom nije osvojio titulu, dok je Bobek osvojio 2 sa Partizanom.  Bobekov doprinos, uloga i broj utakmica u reprezentaciji su neuporedivo znacajniji od Milutinovicevih.  Zanimljivo je da Protic sporadicno pominje Sekularca a za mene je on bio i ostao naj-igrac naj-igrac u Zvezdi (zbog njega sam poceo i da navijam za Zvezdu), a Protic ga je izgleda manje gledao osim u OFK gde je Seki imao znacajno manji uticaj na igru i gde su on i Milutinovic vise bili magnet za publiku nego nosioci igre.  Ja sam poceo redovno da odlazim na Zvezdine utakmice u sezoni 1963./1964., a Protic 1966, mada sam ja prvu utakmicu odgledao cini mi se 1961. ili 1962. protiv beogradskog Radnickog.  Sto se tice finala Kupa OFK-Dinamo, Protic je u pravu.  Spektakularna utakmica.  Samo ja sam je gldedao na TV a Protic sa ocem u noivinarskoj lozi.

  • Hvala 1
Link to comment

uvek je zabavno otici na forum torcide dan nakon ispadanja hajduka iz evrope od nekih bezveznjaka, a manje-vise svakog leta ispadaju od bezveznjaka vec 25 godina unazad. i svake godine se loze, pa je samim tim i kolicina kuknjave srazmerna tome.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...