Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

Ja sam skontao da ipak nece igrati i pored misije, ali da ce nam misija umesto povredjenog stojiljkovica obezbediti mitrovica...

 

Inace jedini preostali spic je pesic (bio hit prosle godine u jagodini sad je u francuskoj)

Edited by adasevic
Link to comment

Sutra u 6:30 bi trebali da imamo najjaci sastav na terenu ( izuzev onog desnog beka sto je dobio crveni) ?

 

Da. Kao što rekoh, Ameri igraju su ostali bez četiti igrača (dve povrede i dve suspenzije) i u vezi i napadu imaju samo 7 igrača za rotaciju. Tako da bi scouting trebao da bude lakše odrađen. Prilično su nam igrači fizički jači od njihovih, što može da bude problem u odbrani, pogotovo ako budemo morali da jurimo rezultat. Solidni smo favoriti na kladionicama, takva je i moja procena.

Link to comment

Zahvaljujem, ladno mi je interesantnija ta utakmica nego ova veceras . Kupili me klinci zalaganjem(odnosom prema dresu) i samim kvalitetom igre ....

Link to comment

Na SK Armenija - Portugal, domaći bolji u prvih 13 minuta.

Tipujem na 0:1.

 

Auuuu kakav gol Armenije iz slobodnog udarca, rekao bih, sa preko 30 metara od prečke, prejebeno :Hail:

Edited by Babu Bhatt
Link to comment

stojković - ivanović - maksimović - nastasić - kolarov - fejsa - matić - tošić - ljajić - l. marković - mitrović

4-2-3-1

Link to comment

stojković - ivanović - maksimović - nastasić - kolarov - fejsa - matić - tošić - ljajić - l. marković - mitrović

4-2-3-1

Југословенски састав™. :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...