Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1658

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

Meni se cini da ima dosta trcanja, sto je iznenadjujuce. (Moguce da gresim)

Čuj dosta.

Ako ih izađe 5-6 iz svlačionice nakon poluvremena, mi smo pobedili.

Link to comment

Los rezultat u poslednjoj pripremnoj tekmi..Zamisli samo haos koji pritisak medija moze da izazove uz vec postojece nerede zbog nezadovoljstva sirotinje oko trosenja kinte za organizaciju..

 

Oni ovde moraju da pobede ako hoce mir pred pocetak..Ako i drugo poluvreme odigraju ovako, sami sebi ulecu u stomak

 

Ma umuvaće nešto iz penala u drugom poluvremenu, ovi naši ne mogu da daju gol i eto mira pred početak.

 

Luiz :isuse:  Cesar :isuse:

Link to comment

U Raćin džep!

:lolol:

 

edit: vidim Takeshi imao istovetan komentar kao i ja

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

brazilci su takticki zaradili zvizduke publike.

 

dobar je presing srbije, odmah ih napadaju, racunajuci da je ovima vise do lagane utakmice.

 

vrhunski momenat: nejmar nesto biciklira u prazno, raca stoji mirno dva metra ispred, u stilu sta radi ova budala.

Link to comment

Brazil izgleda uzasno. Dali su preveliku slobodu ovom cirkusantu Neimaru a on osim sto pada kod svakog kontakta kao da ga je voz udario uspeo je da zasere sve potencijalno dobre brazilske akcije.

 

Kod nas ista meta isto odstojanje. Uvek mora po par igraca da igra i da sjebe kompletan utisak. Dva krstena igraca umesto Jojica i Race i izgledali bismo sasvim dobro. Tosic prijatno iznenadio.

 

Ako Brazil ne da gol sledecih pola sata dace ga komotno ovaj paragvajski sudija da ne kvari predstavu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...