Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Sulejmani je povredjen i mozda bude spreman za Makedoniju. rekose valjda da veceras nece igracimislim da se ovo odnosi na nekog od novajlija, moguce Stevanovica

Link to comment

Aleksić - Pantić, Gudelj, Medojević, Mladenović - Milivojević, Marković, Malbašić, Milunović, Lazović, - DespotovićNinković i Rodić imaju kartone. Očekivao sam Jojića umesto Milunovića. Ovo više liči na 4-4-2 nego na 4-2-3-1 i to mi se ne sviđa. Pustio je Despotovića ispred Kojića i Mudrinskog...

Link to comment
Aleksić - Pantić, Gudelj, Medojević, Mladenović - Milivojević, Marković, Malbašić, Milunović, Lazović, - DespotovićNinković i Rodić imaju kartone. Očekivao sam Jojića umesto Milunovića. Ovo više liči na 4-4-2 nego na 4-2-3-1 i to mi se ne sviđa. Pustio je Despotovića ispred Kojića i Mudrinskog...
mudrinski bi trebao od prvog minuta da igra. dobar centarfor, komšije zavidim vam.što se tiče prognoze protiv engleza,nadam se nekom nerešenom rezultatu uz golove, ali sada kada nema mudrinskog pretpostavljam da će biti neka pičkasta taktika "samo da ne primimo gol". Edited by BlackGeorge
Link to comment

Englezima ne igra još tri igrača uz onih 6 koji ne igraju zbog A repke ili povreda. Imamo šansu da ih prođemo po kvalitetu igrača, recimo 45% i biću prilično razočaran ako ne budemo uspeli, jer mislim da bi psiha pred meč trebala da bude na našoj strani. Janković na prvom pravom testu u ovim kvalfikacijama. Inače, juče je Španija oprala 5-0 Dance sa kojima smo se mi mučili.Što se tiče Mudrinskog, želeo bih da gledam još malo da bi dao utisak.

Link to comment

Ona stoka sa b92 voli da kritikuje RTS ( gde je prenos i slicne stvari); majmun koji prenosi U21 nije ni pokusao da objasni zasto nema prenosa i zasto im se zaledila slika :frust: :frust: :frust: :frust:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...