Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Mustafi je to ujedno i najveci angazman u karijeri, mis'im da je vise branio za repku nego za bilo koji klub u karijeri...

ljudi pricaju po netu da je ostalo dosta karata za Zapad i Jug, sto je bedak jer stadion stvarno treba da bude pun.. sto mislim da je posledica cinjenice da nase ljude u principu pocinje opako da boli kurac za pracenje mafijaske tvorevine i Toletove igracke za mlacenje kinte
+1
+1Vraca se stanje od pre Antica, kad je na tekme dolazilo 5k ljudi. Sinisha se przi na New Now, ali videcemo kad nas napunu belgijanci marokancokongoanci i ujaci, koliko ce Novosadista da se pojavi na sttadionu.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

:lolol:sledeća protivu škotske se igra u nišu i za očekivati je pun stadion bez obzira na rez danas- stadion večeras neće biti pun jer se aigra sa eng, fra, ger, esp, ita, bra ili arg već sa drugorazrednom rep. bel, koja možda ima potencijal ali još ništa nije osvojila niti je konstantno u vrhu svetskog fudbala da bi bila atraktivan rival

Link to comment
Jel ima neki strim?
www.strimzautakmicusrbijabelgija.com
Ma klasika, 2.55-3.20-2.80, kao mi smo tu neki favoriti.Mislim da cu opet odigrati tacan rezultat 0-0.
pored Brkića je ovaj rezultat moguć... nadam se
Dobijamo Belgiju u spektakularnoj utakmici sa 2-1 ili 3-2. Makedonci se sjebati nase susede pa ce biti naprzeni i protiv nas i uzeti nam bod.
nema premisa za spektakl, sivilo Marakane će sve progutati. pre očekujem da će nam danas uzeti bod
Link to comment

Стандардних 1-1. Дембеле ће га уваљати у 10. минуту. Изједначићемо преко Банета.

Link to comment
+1
pa cuj Larone, postoji ova mafijaska tvorevina i Toletova igracke za mlacenje kinte i postoji ista takva u kojoj igraju Jovan Damjanovic, Veseljko Trivunovic, Marko Miric, Milan Vilotic i Milan Dudic. hocu reci ako su Scepovic i Maksimovic the worst as it gets, uz dobre igre i pogotovo zalaganje kao u Novom Sadu, voljan sam istrpiti takvo jebanje u mozak.mislim, da se razumemo - zvanje Marka Scepovica i davanje onakve izjave o njemu jeste vredjanje intelgiencije, ali makar nije blatantno vredjanje inteligencije jednog polupismenog funkcionalnog retarda.
Link to comment

Ono sto sam gledao od Belgijanaca mislim da su najslabiji na bekovima i to bi trebalo da bude nasa prednost. Ali, sta je sa nasim napadacem, negde ce doci do kazne zbog toga a mislim da bi Belgija mogla biti taj slucaj.Na sredini su jaci od Velsa i lakse ce izlaziti na kraj sa presingom ako to pokusamo da uradimo kao protiv Velsa. Plus, sto ce stadion biti do pola popunjen i nece biti bas motivisuci faktor za igrace.

Link to comment
pa cuj Larone, postoji ova mafijaska tvorevina i Toletova igracke za mlacenje kinte i postoji ista takva u kojoj igraju Jovan Damjanovic, Veseljko Trivunovic, Marko Miric, Milan Vilotic i Milan Dudic. hocu reci ako su Scepovic i Maksimovic the worst as it gets, uz dobre igre i pogotovo zalaganje kao u Novom Sadu, voljan sam istrpiti takvo jebanje u mozak.mislim, da se razumemo - zvanje Marka Scepovica i davanje onakve izjave o njemu jeste vredjanje intelgiencije, ali makar nije blatantno vredjanje inteligencije jednog polupismenog funkcionalnog retarda.
Sta ti imas protiv Vilote?
Link to comment

A ko je veci potencijal od klasicnih spiceva od 1 Scepovic Marka? :blasfemija: Za onog seniora je Zuba, a njega je izbacio iz reprezentacije. (valjda, nemam pojma, nisam ni gledao spisak)Sinisi je uzasan covek i tezak retard, ali meni ta izjava nije toliko zasmetala...ali doduse ja odavno pricam - I believe in Marko Scepovic! (dobro u njegov potencijal, nije da ga je bas sad morao zvati, ne znam ni da je sklopio utakmicu u Partizanu od povrede)Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

Edited by bob loblaw
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...