Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

boza zvani pub.
Пошто Боже ни од корова може ето нпр, Меки па да нас бије баксуз као на теми о највећем балканском клубу....
Link to comment

bolje i da se ne otvara tema ako Boze nema ! nemoramo patiti od formalizma..navodno ne igra ni Vitsel pored Felainija i Lukakua, tako da je marokansko-kongoanski konglomerat poprilicno oslabljen.

Link to comment

ljudi pricaju po netu da je ostalo dosta karata za Zapad i Jug, sto je bedak jer stadion stvarno treba da bude pun.. sto mislim da je posledica cinjenice da nasi ljudi u principu ne kontaju koliko je ova generacija Belgije po individualnim kvalitetima (i na papiru) jaca od nas i verovatno imaju neku sliku Belgije slicnu onoj nesretnoj tranzicionoj generaciji predvodjene bracom Mpenza sa kojom smo se susretali prethodna cetri puta.nego cika Fei, sta kazu kladionice ?

Link to comment

inace, da je Stojke osto zdrav posle ove dve utakmice bi postao nas najcapped golman of all times - krnja Jugoslavija, SiCG i Srbija included ! trenutno ima 42 utakmice za repku, a Jevric ima 43, dok je protiv Velsa presisao Ivicu Kralja koji ima 41. Cetvrti je Kocic sa 22, pa onda idu Lekovic, Disljenkovic, Cicovic sa 10, 7 i 6, pa resto boranije.a Hrvati za sve to vreme (+kvalifikacioni ciklus za EURO 1996 u kome mi nismo ucestvovali) imaju Ladica koji je branio na 59 utakmica i Pletikosu koji brani 98 utakmicu sutra. kakvi carevi :s_u:edit: Lekovica sam zaboravio :lolol:

Edited by DarkAttraktor
Link to comment
ljudi pricaju po netu da je ostalo dosta karata za Zapad i Jug, sto je bedak jer stadion stvarno treba da bude pun.. sto mislim da je posledica cinjenice da nase ljude u principu pocinje opako da boli kurac za pracenje mafijaske tvorevine i Toletove igracke za mlacenje kinte
+1
Link to comment

Sastav po mozzartsportu. SRBIJA (4-2-3-1):

Brkić - Ivanović, Biševac, Nastasić, Kolarov - Ignjoski, Mijailović - Stevanović, Tošić, Tadić - Đuričić

SELEKTOR: Siniša Mihajlović.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...