Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Uuuuu, jbt, ni u rastrojenosti ne bi' pogodio.@gone fishing:sa'ce te jebu modovi, ja napisah za CG iz najveceg zezanja "zemlja njegoshija" i dobih hladjenje. Ja te nisam drukao, da znas, swidza mi se izraz...

Edited by minka
Link to comment

Razumljivo, Mihara je svestan koliko se srljalo protiv Velsa, i treba mu iskusan igrač koji ume da stane na loptu, zadrži je nekoliko minuta i vrati zadnjoj liniji ili golmanu.

Link to comment
Priča se da je Mihajlović prezadovoljan predstavom Milijaša i zgoditkom, te da će ga imati u vidu za naredne mečeve kvalifikacija...
Ваљао је Миљану II, опасно у 4-3-3 поставци. Нема појма да Михајловић размишља о њему.
Link to comment
  • 2 weeks later...
http://www.youtube.com/watch?v=WW1h4iKeMZ0...
VARŠAVA – Selektori fudbalskih reprezentacija Srbije i Hrvatske Siniša Mihajlović i Igor Štimac pomirili su se u Varšavi i stavili tačku na sukob koji traje više od dve decenije.Hrvatski mediji prenose da su Mihajlović i Štimac tokom UEFA seminara u glavnom gradu Poljske popili kafu na terasi hotela „Hilton” u društvu Alena Bokšića, nekadašnjeg hrvatskog reprezentativca, danas člana stručnog štaba hrvatske selekcije.Mihajlović i Štimac sukobili su se 1991. godine u finalu poslednjeg Kupa Maršala Tita između Crvene zvezde i Hajduka. Splićani su na stadionu Partizana pobedili crveno-bele 1:0.Hrvatska i Srbija igraće 22. marta 2013. godine u Zagrebu prvi meč u kvalifikacijama za prvenstvo sveta u Brazilu, a 6. septembra na programu je revanš u Beogradu.Tanjugobjavljeno: 26/09/2012
:s_d::heart::s_u: Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...