Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Samo da Vas zamolim da ne mračite ponovo kao pred meč sa Velsom. Moj stadion je ispunio očekivanja, publika takođe, eto i vi ste srećni - vikalo se "Tole pljačkašu", Srbija, Kosovo i sve što ste želeli. Svi su dali golove i sve je bilo super cool.Molim Henrika za +1, može i potpis.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Samo da Vas zamolim da ne mračite ponovo kao pred meč sa Velsom. Moj stadion je ispunio očekivanja, publika takođe, eto i vi ste srećni - vikalo se "Tole pljačkašu", Srbija, Kosovo i sve što ste želeli. Svi su dali golove i sve je bilo super cool.Molim Henrika za +1, može i potpis.
evo ja +1 iako sam mracio samo pred Skote. Iskreno, nisam ocekivao ovako jako! protiv velsana, neka pobeda +1 do +2 je bila na tapeti. Ali ovo resto si u pravu... Narocito je lepo bilo videti publiku koja navija za repku, a peva toletu pesmicu, jedno za drugim.
Nisam odgovorio direktno tebi, vec na vise postova u kojima se predlaze da se neki standardni igraci a tima salju u glupi baraz za glupo prvenstvo za mlade. Apsolutno nema potrebe da se Nastasic i Djuricic jebavaju sa time, Ljajic nece sigurno, ostali mogu ako imaju volje, posto sigurno nece ni videti terena ovamo.
Ja se slazem da ne treba sad sve koji su u A repki a mogu da igraju ya U21 idu u baraz. Ali cemu da ovi sa klupe, koji nece videti travnjaka, ne odigraju 2 jake tekme. I jos da probaju da pruze sansu drugarima koji su jos godinudve u u21 da odigraju bar 3 jake tekme sledece godine.Pogledaj kako to rade zemlje koje su malo uspesnije od nas u fudbalu - Maksimovic, Mijailovic ili Ninkovic ne verujem da su bas neophodni 100% A timu, a znaci ce mnoooogoooo U21 timu. Ne vidim zasto ne bi igrali taj baraz.Takodje mi nije jasno zasto toliko bacas kofu govana na U21 baraz i prvenstvo- Valjda je bolje sedeti na klupi nego igrati, jelde?
Link to comment
evo ja +1 iako sam mracio samo pred Skote. Iskreno, nisam ocekivao ovako jako! protiv velsana, neka pobeda +1 do +2 je bila na tapeti. Ali ovo resto si u pravu... Narocito je lepo bilo videti publiku koja navija za repku, a peva toletu pesmicu, jedno za drugim.Ja se slazem da ne treba sad sve koji su u A repki a mogu da igraju ya U21 idu u baraz. Ali cemu da ovi sa klupe, koji nece videti travnjaka, ne odigraju 2 jake tekme. I jos da probaju da pruze sansu drugarima koji su jos godinudve u u21 da odigraju bar 3 jake tekme sledece godine.Pogledaj kako to rade zemlje koje su malo uspesnije od nas u fudbalu - Maksimovic, Mijailovic ili Ninkovic ne verujem da su bas neophodni 100% A timu, a znaci ce mnoooogoooo U21 timu. Ne vidim zasto ne bi igrali taj baraz.Takodje mi nije jasno zasto toliko bacas kofu govana na U21 baraz i prvenstvo- Valjda je bolje sedeti na klupi nego igrati, jelde?
- igrači koji su dovoljno dobri da dobiju poziv za a selekciju više ni pod razno abi trebali da se vraćaju u mladu rep.- sve normalne zemlje tako rade, englezi nisu ovena, ferdinanda ili runija terali da igraju za u21 sve do 23 godine kako bi imali veće šanse da osvoje to bezvredno prvenstvo- pored toga što je bezvredno ono pada u vreme početka priprema naših klubova za novu sezonu, a izostanak važnih igrača može negativno da se odrazi na šanse da se nešto uradi u evropi- šta je stvarni interes navijača u srbiji da prate to prvenstvo u toku 1, max 2 nedelje ili pak da prate klubove u evropi od jula do decembra, sa jedne strane desetak dana teme za razgovore sa druge šestomesečna zabava sa procenama i ocenama nastupa klubova- podizanje vidljivosti klubova i zemlje u evropskim medijima i pozitivna reklama za srbiju, prihod od stranih navijača, ugostitelji u varvarogradu najbolje znaju koliko ih košta petogodišnji jubilej ispadanja jednog kluba iz evrope u sezoni kupanja
Link to comment

Zar nije bolje mraciti pred svaku tekmu, znajuci kakvi smo (tj igraci), pa biti prijatno iznenadjeni? Uostalom, zar nismo slicno i Rumune rasturili (ili se oni komsijski sklonili) pa posle vise nikad ne vidosmo nesto slicno?

Link to comment

- igrači koji su dovoljno dobri da dobiju poziv za a selekciju više ni pod razno abi trebali da se vraćaju u mladu rep.Mislim da nisi u pravu. Igraci koji igraju za A repku abi trebalo ni pod razno da se vracaju, ali ima i onih koji ne igraju... A vece rekoh, ako ti koji ne igraju doprinesu da deca koja jos nisu dobila poziv odu da odugraju 3-6 tekmi protiv najjacih ekipa svoje generacije... hmmm, mislim da je to korisno. Dakle, ne treba maksimovic posle da igra to prvenstvo, nego samo ovim mladjim da pomogne da oni igraju.- sve normalne zemlje tako rade, englezi nisu ovena, ferdinanda ili runija terali da igraju za u21 sve do 23 godine kako bi imali veće šanse da osvoje to bezvredno prvenstvoPrvo, nije tacno da sve normalne zemlje to ne rade. Salju i igrace starije od 23 na OI, na primer. Drugo, nisam ja reko da treba igraci koji su 21+ da pomognu, nego bas oni koji su mladji od 21 godine, a koji ce u A da greju stolice na klupi.- pored toga što je bezvredno ono pada u vreme početka priprema naših klubova za novu sezonu, a izostanak važnih igrača može negativno da se odrazi na šanse da se nešto uradi u evropiSastavi Zvezde i Partizana su takvi, a ima jos klubova s slicnim "problemom", da ce im igraci iz prvih 11 svakako biti na tom prvenstvu (Jojic, Mudrinski, Milunovic... da ne nabrajam). Takmicarske utakmice i potreba da se pripreme za njih u tom periodu ce se eventualno odraziti na umor i povrde kasnije, ali jebeno su inace lose spremni i fizicki slabiji od konkurenata u evropi. Prevnstvo se zavrsava sredinom maja, ako se ne varam. 2 nedelje odmora i pripreme za repku i cao. Sto ti u firmi ne mozes da uzmes 4 nedelje odmora u junu, a fudbaler kluba za koji navijas da moze?- šta je stvarni interes navijača u srbiji da prate to prvenstvo u toku 1, max 2 nedelje ili pak da prate klubove u evropi od jula do decembra, sa jedne strane desetak dana teme za razgovore sa druge šestomesečna zabava sa procenama i ocenama nastupa klubovaStvarni interes navijaca je napredak igraca i klubova. Prece da napreduju ako igraju utakmice sa jacima, nego ako im na nekim pripremama noge lome slovenacki i bugarski drugoligasi (sa kojima igraju na pripremama u idealnimi uslovima, a realno igraju sa lokalnim ribarima i kasapima, zar ne?)- podizanje vidljivosti klubova i zemlje u evropskim medijima i pozitivna reklama za srbiju, prihod od stranih navijača, ugostitelji u varvarogradu najbolje znaju koliko ih košta petogodišnji jubilej ispadanja jednog kluba iz evrope u sezoni kupanjaSta je, pobogu, varvarograd? :huh:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...