Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Iz danasnje Politike:Млада фудбалска репрезентација Србије предвођена феноменалним стручњаком Александром Јанковићем завршила је огроман посао у Алборгу јер је ремијем са Данском у претпоследњем колу квалификација практично обезбедила бараж за Европско првенство које ће се 2013. године играти у Израелу. Данска – Србија 1:1 (1:0). Нашим младим фудбалерима остаје још меч са Македонијом у понедељак у Крушевцу, надамо се уз пуне трибине, па да се са нестрпљењем чека жреб који ће бити одржан 14. септембра а потом и двомеч у октобру са једном од репрезентација. Биће то без сумње нови празник фудбала за Србију....У последњих пола часа игре Јанковић је све карте бацио на двојицу нових играча Нинковића и Мудринског не би ли наша репрезентација дошла до изједначења. Немајући шта да изгуби Србија је последњих четврт часа игре провела у сталној агресији на половини противника, ређале су се прилике испед голмана Реноа.Какав је само осећај и храброст имао селектор Јанковић да главну улогу у финишу важног меча додели Партизановом тинејџеру Нинковићу који ће тек у децембру напунити пунолетство. Управо је он донео Србији огромну радост у Алборгу јер је у 84. минуту прекрасним поготком умирио Данце. Када је после неколико сјајних дриблинга довео до очајања гостујућу одбрану Нинковић се са преко 30 метара, додуше искоса са десне стране, одлучио на ударац. Лопта је добила незгодан ефе преварила помало истрчалог Реноа и завршила иза његових леђа. Браво Нинковићу!Немајући куд селектор Данске је у сам финиш меча увео Андерсена младог фудбалера Ајакса, али, све је већ било готово за неку значајнију промену.Д. ТодоровићKo je D.Todorovic!? :s_w:
zasluzio je rekordni burekrep-burek.jpg
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Izgubices tu chrvenu samo tako, ko na ceskom buvljaku. igraj 1-x ili 1-2
Sta si reko? :naughty:
onda evo specijalno izdanje, zasluzio jevinjak_xo-mid.png
Ne trosi on to, to je skupa igracka. Voli ovo levovinjak_v_s.jpg
Link to comment

Јеботе, све екс-ју репрезентације најјаче су у нападу а ми смо ту најтањи. И оно што би могло играти за нас ми опуштено предамо комшијама.

Link to comment
Pa mi imamo Ivanovica, Kolarova, Vidica, Subotica, Nastasica... To ovi preko Drine i ispod Prokletija nemaju. Jedino sto oni ne kukaju zbog zle sudbine.
Imamo mi sve to, samo da bi nekad odigrali neko reprezentativno takmičenje, moramo dati i po neki gol. Ja ne pamtim da smo bili gori u napadu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...