Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

O slučaju "Ljajić", odn o nametanju pevanja himne, pišite ovde.
Himna/Ljajic/Mihajlovic u samo 2 dana skoro 40 strana.:isuse:Eh, kada bi se toliko raspravljalo o reprezentaciji i o fudbalu... strasno koliko se narod przi na smrdljivu politiku, kao da jedva cekate neki dogadjaj sa politickom konotacijom.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Tole zna sta radi: Miha, selektor koji ima malo trenerskog iskustva, ali je popularan u narodu srBskom. Bio borac, cak i kad je prelazio granice, radio je to onako, ponashki™ - "tijbmmjkutvoju", pljuvanje, majmunisanje i sve slicne radnje su deo domaceg folklora, ne? Igrao uvek dobro i za repku, nikad nije cuvao nogice za klub. Elem, ako uspe (makar da nas dobaci do Brazila) Tololopov postaje Tolocar i njemu idu lovorike. Ako Miha usere, kofa govana ide na njega, a Tololopov ima izgovor - "pruzili smo sansu nasem mladom strucnjaku"...Imamo mi solidnu ekipu. To je skup pristojnih igraca.

Edited by minka
Link to comment
Tole zna sta radi: Miha, selektor koji ima malo trenerskog iskustva, ali je popularan u narodu srBskom. Bio borac, cak i kad je prelazio granice, radio je to onako, ponashki™ - "tijbmmjkutvoju", pljuvanje, majmunisanje i sve slicne radnje su deo domaceg folklora, ne? Igrao uvek dobro i za repku, nikad nije cuvao nogice za klub. Elem, ako uspe (makar da nas dobaci do Brazila) Tololopov postaje Tolocar i njemu idu lovorike. Ako Miha usere, kofa govana ide na njega, a Tololopov ima izgovor - "pruzili smo sansu nasem mladom strucnjaku"...Imamo mi solidnu ekipu. To je skup pristojnih igraca.
Miha igrao dobro za reprezentaciju... Piješ? Drogiraš se?
Link to comment

Za repku, ako postavis lestvicu tamo gde je ti postavljas, niko osim Dragana Stojkovica nije dobro igrao. Nije ni on, kad bolje razmislim. Ali sta ja znam, ja sam siroti politoksikoman.

Edited by minka
Link to comment
Da li neko gleda utakmicu U-19 Srbija - Rumunija na RTS2 i ko je promašio penal?
Cmizdroa i ovaj drugi sto je masio prazan gol je ista fudbalska skola
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...