Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Jel sam ja to dobro shvatio tsva, il ti tvrdi da Bane i Kolarov nisu dobri igrac? Pa ti hoces titulu najhejtera da preuzmes od Lakija? Ocekujem njegovu repliku :lol: Realno ovo ti je izjava ko ona filipenkova o Vidicu... :)
Igrase li ti isti u proslim kvalifikacijama? Koliko se ja secam svako im ga je metao. Kolarov je juce kriv za prvi a Bane za drugi gol. To sto oni igraju odgovornije kad su placeni(u klubu) od toga nemamo nikakve koristi. Ne rece ti meni kako cemo davati golove i kako ih sprecavati u ovim dolazecim kvalifikcaijama?
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Pa kad je reprezentacija u pitanju, tu je 80% u motivaciji i atmosferi, a mozda nekih 20% u sistemu i taktici. Prosto, nemaju treneri dovoljno vremena da uigravaju neke kombinacije kao sto to imaju kod timova.edit: Ovde je MOZDA Argentina izuzetak, gde se cinilo da imaju do jaja atmosferu sa Maradonom, ali to je verovatno samo izgledalo tako, ko zna kakva je atmosfera bila u stvari.

Edited by casperbgd
Link to comment

Ne bih da mracim, ali ako budemo igrali sa samo jednim spicom i to bude Lekic, necemo mi jos dugo videti veliko takmicenje.Decko jednostavno nije taj nivo, to je to. Ne znaci da sam pesimista po pitanju Mihinog projekta, i cele price oko repke, valja dati malo vremena i videti na sta to lici, ali sa tom taktikom i sa njim u spicu - hardly.

Link to comment
Баста
Basta
Jebemmu, na kojim drogama moraš da budeš da Bastu proglasiš za fudbalera? Oću i ja malo!
Pa ti hoces titulu najhejtera da preuzmes od Lakija? Ocekujem njegovu repliku :lol:
Link to comment
Jebemmu, na kojim drogama moraš da budeš da Bastu proglasiš za fudbalera? Oću i ja malo!
PS; Miha je pička najveća ako Bajku ne da šansu.
:jerry:
Link to comment

Ma treba da nam brani Brkić i to je to, mi ozbiljnijeg golmana trenutno nemamo. To sa Bajkom bi realno bio cirkus, mada je bolji od jebenog Kahrimana 26 puta.Znam da su mnogi Brkića izbacili iz reprezentacije posle Estonije, ali da se ti isti pitaju mi bi do sad verovatno raspustili reprezentaciju jer ne bi imali da skupimo 23 bezgrešna igrača. :fantom:

Edited by bob loblaw
Link to comment
Pa dobro to je drugo, jaka nam je grupa dosta, ali uopšte ne mislim da nam je ovaj novi sastav reprezentacije u perspektivi nešto preterano slab(iji od prethodnih).Ali mi se tek podmladjujemo i stvarano tim za budućnost dok su nam u grupi Hrvati koji su sigurno jači od nas, i Belgijanci koje nisam gledao, ali gledajući samo imena očekujem da bi kroz par godina mogli čak da se bore i za najviše domete na EP/SP. A nismo u poziciji ni ostale da potcenjujemo, tako da...biće zajebano i zanimljivo, ali sam uveren da se barem nećemo brukati ko u ovim poslednjim kvalifikacijama.
Хрвати ће да буду у горој транзицији од нас од јесени, тако да тешко да могу да буду јачи од нас. Сем тога и они играју поприлично затворено, на контре, те мислим да има да буде два нерешена са њима као прошли пут. Белгијанци су много озбиљнији и незгоднији противник са највише солидних играча. Компани,Вермален,Фелани,Хазард,Лукаку, а на клупи Вилмотс, по мени можда најозбиљнији тим у групи.
Jebemmu, na kojim drogama moraš da budeš da Bastu proglasiš za fudbalera? Oću i ja malo!
Јес', Лаки за тебе тешко да осим Месија је иједан играч тренутно на свету.
Link to comment
Pa kad je reprezentacija u pitanju, tu je 80% u motivaciji i atmosferi, a mozda nekih 20% u sistemu i taktici. Prosto, nemaju treneri dovoljno vremena da uigravaju neke kombinacije kao sto to imaju kod timova.edit: Ovde je MOZDA Argentina izuzetak, gde se cinilo da imaju do jaja atmosferu sa Maradonom, ali to je verovatno samo izgledalo tako, ko zna kakva je atmosfera bila u stvari.
Ма ту је више проблем било што је блесави Дијего играо са читавим једним везњаком у виду Маскерана. Формација 5-1-4. То је могло да шљака против Грчке и Нигерије али кад су дошле праве екипе, онда трт.Хрвати су као и ми у приличним говнима још од Семиха Шентурка, с тим да је њихова дефанзива трагикомична (Шилденфелд, Стринић, бог те пита), али су у нападу и вези много јачи од нас, довољно је рећи Модрић и Јелавић.Белгија је фаворит у групи, без дилеме. Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...