Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

14 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

nakon što nas je Švica razmontirala kao decu u Kataru

E, ali to se samo kaže "kakva Švajcarska, to su Šiptari" i tako se to zabašuri .

:covid19:

  • +1 4
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

pa sami su se brendirali. jbg, krivo nam. ali eto prilike u ligi nacija za revans nad svicom.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:

pa ni brazil ni svica nas nisu nesto demontirali al ajd, beka bude da jesu.

 

 

Ne i nisu.

 

FjDhYgYXEAEWl2I.jpg

 

Možda rezultatski ne, ali ono što smo mi igrali protiv Švajcarske je nešto najkomičnije što sam video na svetskim prvenstvima. Ljudi su nam bukvalno ulazili u završnu trećinu bez ikakvog otpora. I tako 90 minuta. Ako to nije jeziv poraz struke, onda ne znam šta jeste. Da ne govorim da je to bila utakmica u kojoj su trebali da se vrate neki stari dugovi i zaleče neke rane. A ono skroz kontra.

  • +1 3
Link to comment

to ti kazem kad smo sa najkomicnijom igrom uspeli da okrenemo rezultat u prvom, zamisli kakva ce tek da padne dominacija, u ligi nacija

 

cekaj da se uigramo malo

Link to comment

ja ne verujem da ce ista biti lagano. evropsko je egal takmicenje, svaka tekma na krv i noz. ja verujem da ce i albanija da namuci sve tri ekipe iz grupe, mozda i eliminise nekoga.

Link to comment

Terza trlja ruke, pakuje već za prodaju ovog klinca što je dao dva gola u 1/4 finalu EP za kadete

  • +1 1
Link to comment
21 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

 

Ove priče da će Slovenija da skine gaće jer ih je Kežman Drulović karao pre 30 godina su tek luckaste. Prosto sam zadivljen da ima neko ko veruje u ovu reprezentaciju i selektora nakon što nas je Švica razmontirala kao decu u Kataru. Brazil neću ni da spominjem.

 

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, MeanM@ said:

Al je šukno ovaj drugi. Za špice.

Prvi nisam video

 

sa istog mesta, samo je izašao sam pa nije morao da zalama, nego je pustio samo pored golmana

 

dosta hladnokrvno ovo rešavaju klinci pred golom, iz tri šanse tri gola

Link to comment
Posted (edited)

Vidim da stručnjaci hvale naše vezne U17 igrače Vasilija Kostova, Dušana Makevića i posebno Andriju Maksimovića, kojeg čak porede sa Modrićem. Malo preterano, verovatno, ali ako nam nešto nasušno treba to su bolji vezni igrači. Daj bože da ovi zaista imaju potencijal za nešto više. Valjda ću se setiti da gledam polufinale.

Edited by Nikodije
Link to comment

...sad vidim da su Kostov, Maksimović i Cvetković Zvezdini igrači, uzmi Terzo 50 miliona

Link to comment
15 hours ago, Ayatollah said:

Prelepo je što ljudi ovde veruju u nekakvu laganu pobedu nad Slovenijom ekipe koja je dva puta u kvalifikacijama izgubila od Mađarske i vadila živu glavu protiv Bugarske, koju je osrednja Rusija koja nigde ne igra već 2 godine lagano demolirala u prijateljskoj utakmici, i koja se mučila sa jezivo lošim Kiprom.

 

ne bi bilo lako da su u grupi Gruzija, S. Irska i S.Makedonija. tu grupu bi prošli, ali bi u jednoj tekmi sigurno zabagovali

 

sa Slovenijom neće biti lako, a to je tekma na kojoj će, zbog očekivanja tri boda, biti najveći pritisak

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...