Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Just now, SNARC said:

Pre 24 godine verovatno niko iz sadasnje postave Slovenije nije ni gledao fudbal niti bio svestan rezultate

 

U prenesenom znacenju. Fudbal je mnogo vise od 11 na 11, tradicija, kontinuitet i istorija igraju ogromnu ulogu, sto dokazuju Nemci, Argentinci..., pa se tako moze i objasniti luzerstvo Engleza. Svi ovi sto danas igraju su dobro upoznati sa istorijom i tradicijom, nisu morali da budu svedoci tog vremena, to se jednostavno prenosi sa koleno na koleno. Ne dogadja se svaki dan da neko vodi 3:0 pa da ispusti to na velikom takmicenju. 

 

Ne mora da bude presudno, ali jeste jedan bitan element. Ako bih se kladio na neku tekmu na evropskom, medju prvima bi bila pobeda Srbije protiv Slovenije, nevezano za to sto navijam za nase.

Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1658

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

Sve cool..ali bilo je i nekih mrsavih 1:1 u Beogradu, bese na JNA u kisnoj i smornoj noci, kad je nama trebala pobeda..pa Vidicev penal promasen u Sloveniji,,

 

Zapravo, u muskom reprezentativnom sportu ne vidim gde bismo mi bili dominantni u odnosu na Sloveniju..

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
16 minutes ago, SNARC said:

Sve cool..ali bilo je i nekih mrsavih 1:1 u Beogradu, bese na JNA u kisnoj i smornoj noci, kad je nama trebala pobeda..pa Vidicev penal promasen u Sloveniji,,

 

Zapravo, u muskom reprezentativnom sportu ne vidim gde bismo mi bili dominantni u odnosu na Sloveniju..

 

U vaterpolu, mada su naprednjaci na putu da nas i u vaterpolu spuste ispod Slovenije.

 

Kad se setim da smo 2001. u roku od mesec dana dominantno bili prvaci Evrope u košarci, vaterpolu i odbojci. Miloševićevi sportski kadrovi po klubovima, savezima i po dubini bili su sportske gromade u odnosu na ove napredne.

Edited by Nikodije
  • +1 4
Link to comment

2x skijasi plus engleske kese. Zrijeb nas je pomilovao i prolazimo grupu lagano :fantom:

Link to comment

pa ni brazil ni svica nas nisu nesto demontirali al ajd, beka bude da jesu.

 

ja verujem da imamo sanse kao i ostali, malo manje od engleza ajd, treba biti objektivan. prosto ne postoje predominantne repke kao nekad sto je bilo. sve se igra na jednu dobijenu i moze da se desi da niko od favorita ne uzme euro.

Link to comment
Just now, Mr.Mxyzptlk said:

pa ni brazil ni svica nas nisu nesto demontirali al ajd, beka bude da jesu.

 

ja verujem da imamo sanse kao i ostali, malo manje od engleza ajd, treba biti objektivan. prosto ne postoje predominantne repke kao nekad sto je bilo. sve se igra na jednu dobijenu i moze da se desi da niko od favorita ne uzme euro.

 

Uvek uzme neko od favorita osim kad su Grci uzeli.

Link to comment

pa ne znam bas koliko su danske, ceske i rusije bile favoriti u svoje vreme. mozda i jesu. danas je kvalitet dosta u padu, nema nekih zvezdetina kao pre. 

 

uvek moze da se desi neka grcka, ili hrvatska, pa da se dodje daleko

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

Uvek uzme neko od favorita osim kad ne uzme neko od favorita

:srdoc:

Link to comment
1 minute ago, Mr.Mxyzptlk said:

pa ne znam bas koliko su danske, ceske i rusije bile favoriti u svoje vreme. mozda i jesu. danas je kvalitet dosta u padu, nema nekih zvezdetina kao pre. 

 

uvek moze da se desi neka grcka, ili hrvatska, pa da se dodje daleko

ne bi ja hrvate u isti nivo sa grcima

 

grci su ozbiljna repka, hrvate samo kenja, realno smo mi sila za njih u fudbalu, al jbg nemamo srece

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

pa ne znam bas koliko su danske, ceske i rusije bile favoriti u svoje vreme. mozda i jesu. danas je kvalitet dosta u padu, nema nekih zvezdetina kao pre. 

 

uvek moze da se desi neka grcka, ili hrvatska, pa da se dodje daleko

A dobro, hrvatski vezni red je u svom prajmu bio u rangu najboljih na svetu.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, б1lme3 said:

ne bi ja hrvate u isti nivo sa grcima

 

grci su ozbiljna repka, hrvate samo kenja, realno smo mi sila za njih u fudbalu, al jbg nemamo srece

u pravu si, jedni imaju trofej drugi nista.

Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

A dobro, hrvatski vezni red je u svom prajmu bio u rangu najboljih na svetu.

imali su kontinuitet igranja sa jakim repkama, pritom modrica koji je verovatno jedan od najboljih veznjaka. svaka ekipa bi rasla u takvim uslovima

Link to comment

drugim recima, jako ozbiljan reprezentacija, nivo odmah iza 3-4 na samom vrhu

 

nema ama bas nikakvog razloga da se i dalje dovodi u pitanje njihov kvalitet ili nalaze "opravdanja" zasto je to tako

 

 

  • +1 7
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...