Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

bas tezak izbor za svilara, cetvrta repka na svetu i mesto prvog golmana 87% a sa druge strane pedest peta repka i 3% za mesto prvog golmana..:fantom:

  • Haha 2
Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

Belgijski Ivica Dacic zakazuje kzs da se kurci kako je samopregornim visegodisnjim radom cekanjem da Kurtoa ostari ucinio da Mile otprizna Srbiju 

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Naša repka uvek tako poslujetm u talasima, da ne kažem sinusoidama. 2010. smo imali odbranu za vrh sveta, ali suvo mudo u napadu, oronuli Žiga i ludi Pantelija. Sad imamo dva vrhunska napadača, ali i bušan sirac u odbrani. Nikako da se poklopi.

 

Ne pomaže ni to što se glupiramo sa selektorima već dve decenije (sa prekidima), pa smo možda i propustili pravi trenutak neke potentne momčadi.

 

džabe i odbrana i napad, najvažnija je sredina, a to nismo imali nikad od osamostaljenja. hrvatska nema ni odbranu ni napad, pa se drži u vrhu samo jer ima elitni vezni red

  • +1 2
Link to comment

A mislim, da ako gadjas vrhunski rezultat, ja sam više u fazonu da nam je dovoljno samo da budemo redovni učesnici, tu i tamo da zabodemo neku nokaut fazu.

 

Imali smo uvek odličnih zadnjih (bez)veznih, ali kreativci su nam rak rana, da. Jednog Vladu Jugovića nismo imali...pa od Vlade Jugovića.

Link to comment

U vreme pokojnog Mihajlovica smo imali dvadesetak zadnjih veznih, a s najboljim se popicko 

Edited by Ratamahatta
Link to comment

E, al kasmo imali Piksija, Deju, Jugu, Mijata, Savu, igra nam se zasnivala na duni Miho napred, pa valjda cemo dobiti faul u skoku, pa da ga Miha iz slobodnjaka metne.

 

To je bio pravi fudbal..

Edited by Jimmy Kowalski
  • Haha 3
Link to comment

Pa kad smo evropski Brazilci, kopirali smo juznoamericke Jugoslovene iz '94 igranjem bez krila, + smo dodali i nesto svoje - nemanje levog beka i idiota od golmana 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
18 hours ago, Ratamahatta said:

Ziva istina, sve se okrece

Kad se setim ere Kralja, Olivera, Dragoja, Cicovica, Koraca, Sase Stevanovica, Kocica, Sase Ilica 2, Radakovica i kompanije... Sad 2 sasvim dobra batalila, a imamo jos 3 dobra

S branicima potpuno obrnuto, najbolje da probamo one formacije iz doba kad su Madjari znali fudbal, 2-5-3 i opal 

 

posebno je komicno bilo krajem 90ih kada su se menjali kralj i kocic, ne zna se koji je gori. kako jedan kiksne tako ga ovaj drugi zameni na sledecoj tekmi, i tako godinama.

  • +1 2
Link to comment

Kocić je imao jednu poštenu polusezonu u Peruđi i to je to od pečalbe. Kralj ni toliko, grejao klupu u Portou i PSVu.

 

Kad malo razmislim, ni Mustafa Stojković nije bolje prolazio, mislim da je samo u Izraelu bio standardan na golu, a to je ko da je branio na malo lepšim JSL livadama.

 

Baš smo sakati bili s golmanima.

Link to comment

Stevanovic je primio zgoditak s po terena protiv tada neneugodnih Luksemburzana na JNA

Radakovic briljirao na Luznjikiju, Kocic u Ljubljani u istim tim kvalifikacijama za Japan i Koreju

Sasa Ilic 2 je branio ovde protiv Russlanda, mrzi me da guglam ali to je vec 5 golmana u 10 tekmi 

Jevric je bio najmanje los golman do pojave Rajkovica i Dmitra, bar je jeo leba u inozemstvu 

Edited by Ratamahatta
Link to comment

hrvati su osim veze imali i vrhunske golmane, tj. na velikim takmicenjima redovno bi njihovi golmani briljirali. ladic je bio sklon kiksevima, ali je bio fenomenalan u francuskoj, subasic u rusiji, livakovic u kataru. maltene sva trojica su bili najbolji golmani na tim mundijalima. jedino pletikosa nije blistao. dakle od nezavisnbosti su promenili ukupno 4 golmana. mi smo toliko znali da promenimo u jednim kvalifikacijama

Link to comment

Runje je bio solidan gosa isto, kod nas bi bio cementiran na golu sigurno u to vreme 

Link to comment

Nismo puno menjali od Ilije Petkovića na ovamo. Jevrić-Stojković tandem je trajao preko 10 godina. Mislim da je Muslin tek gurnuo Rajkovića u igru, i tu smo malo mešali dok Vanja nije zaseo.

 

Problem je što su i Jevrić i Stojković suv prosek od golmana.

Link to comment
Just now, goofs said:

Problem je što su i Jevrić i Stojković suv prosek od golmana.

Aj što je prosek, nego što je suv.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...