Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Mislim da je izvesno da ćemo da igramo sa trojicom pozadi.
 
Opet ima tu varijanti, da pomeriš Sergeja malo napred, pa da sa Tadićem igra iza 1 napadača, a da su iza 2 klasična vezna (Maksa mali sa Lukićem ili sl.), može i opcija sa boljim defanzivacima na bokovima, Mladenović, Lazović, Ristić...
Ma jasno, nego imamo krajnje prosecne stopere, bekove jednako lose, zadnji vezni i ne znam ko je prvi izbor, sto opet nesto govori. Al vrv ce protiv Brazilaca, pa i ostalih u grupi da igraju defanzivniji bekovi i bar jedan dedicated DMC.
Videcemo

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Mitro!
 

1 minute ago, Zlurad said:

Da ne gresim dusu, desavalo mi se da kakim protiv SMS-a ali covek izvlaci lopte iz ormana i plasira ih na tacni. Kakva je par dodavanja imao, ne znam ni on da li je ocekivao da tako doda. Plus zaustavlja igrace u kontama onim sitnim ali (nepravednim) Rodri/Fabinjo faulovima. Brao brao.

 

Sergej je klasa oduvek, ali mislim da je steta da se trosi daleko od gola.

  • +1 2
Link to comment

Mogli smo još 2-3 spakovati. Mitro uz golove je imao dve solidne prilike. Živković i ona akcija Vlahović-Tadić su praktično 100% šanse.

 

Super ovo deluje u napadu i izgleda da Mitar i Vlahović i te kako mogu zajedno. Odbrana je baš neuigrana što se još više vidi sa tri igrača u liniji. Kod gola je prvo Smitrović ispao kao iz voza i to glavom, a onda Babić pohitao da mu pomogne pa nit je stigao da pomogne nit je sačuvao svog igrača. 

 

Ne znam kakav je inače VMS ali danas prilično linijaši. Imao je par prilika gde je mogao malo da istrči ali dobro, nije nas skupo koštalo.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, J.R. Cash said:

Mitro!
 

 

Sergej je klasa oduvek, ali mislim da je steta da se trosi daleko od gola.

 

Ja bas bas slabo pratim Seriju A plus me nerviraju tokom svakog transfer roka oni Kezmanovi klikbajtovi, pa mora da je predrasuda prema decku. Doduse, nemam razloga da ne verujem. Mada, deluje da mu Pikse daje sansu da ide napred. Imao par suteva, i 50% vremena je ispred 16

Link to comment

Mašović je debitovao proletos a Babič večeras. Normalno je da su neuigrani. Piksi im daje šansu ali ima tu nekoliko igrača, Pavlović, Veljković... 

 

Sergej je odličan. Vanja isto, bilo bi još bolje da je uigran sa štoperima. Vlahović je namestio onu šansu Tadiću i bio uvek tu negde. Nije baš da je bezopasan. Motro car.

 

edit: Sergej nije zadnji vezni, ovde to igra zato što je Tadić gore. Da nema Tadića u timu Sergej bi igrao na svojoj poziciji.

Edited by nautilus
  • +1 1
Link to comment

Zbog povrede ne igra Gudelj, zadnji vezni.  On je najverovatnije prva opcija za tu poziciju.  Ja ne vbolim taaj tip igraca, dobri kvaritelji igre protivnika ali losi kreativci ali  njegov doprinos igri u odbrani je znacajan (osim protiv Portugala).

Link to comment

sweden defence is terrified when ... ♪

 

koliko bi tek žutih i crvenih za protivnika bilo kad bi primenjivali pravila kad se napadač povlači za dres

 

ps šteta za ovaj go u međuvremenu :sad:

 

edit: he he

ipak hettrik :smiley_hail:

Edited by J-♣
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...