Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Pošto u državi Srbiji nikad se nije desilo da dođe neko veliko mudo i kaže nekom drugom manjem mudu "ajde budi pametan, odustani od ovog, dobićeš nešto drugo, uključujući i svoja čitava koljena"

Mislim taj Ristić, pa da je Brnabićka (formalno najmoćnija osoba u državi) bila menadžer sa Batom Gašićem, ako se pojavi Danilo i traži to, tvoje je da ga zapakuješ s mašnicom i pošalješ Fedeksom u Jajince. Bio neki Nevolja, mljeo ljude, pa kad je malo napičkarao Danila, vidiš kako se okrene palačinka, a ne neki debilko sa podignutim palcem koji je 1500. kvaka u državi. 

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Pričalo se i pre posebno za Radonjića. A pošto su u istoj agenciji onda je to poprilično jasno. Jedino što će sad da izađu sa nekim papirom da mu je zvanično menadžer Pera Perić, a kome ide kajmak to je već jasno.

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

4ACBB32B-06C5-42CC-888B-89D3454DC50B.thumb.jpeg.d3cc87d59091a627ce4d0e709a4b47ce.jpeg

 

ristić čak i liči na dan’la

:ohmy:

 

 

 

 

 

samo mu fale roše po licu

 

Ja osećam i neki Malagurski vajb kod njega 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Jbt samo od Vlahovića dete Dača će se omastiti za nekoliko miliona. Kako su uspešni, i tata i bata i sin. Porodica uspešnih. Što bi se reklo para na paru, a uš na fukaru.

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, Nikodije said:

Jbt samo od Vlahovića dete Dača će se omastiti za nekoliko miliona. Kako su uspešni, i tata i bata i sin. Porodica uspešnih. Što bi se reklo para na paru, a uš na fukaru.


Jedno 10.000.000 gajbi koje će ostati neprenesene :sad:

Link to comment

Valjda je sada i jasnije “mojim” zvezdašima zašto su hteli da teraju Degeneka i gurali Pankova na njegovo mesto (dok im se nije obilo o glavu više puta).

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Jbt samo od Vlahovića dete Dača će se omastiti za nekoliko miliona. Kako su uspešni, i tata i bata i sin. Porodica uspešnih. Što bi se reklo para na paru, a uš na fukaru.

Vala bas, koja mafijaska drzava. Jedino pitanje je da li su izreketirali igraca ili menadzera, ili obojicu.

Link to comment
6 minutes ago, Peter Fan said:

Vala bas, koja mafijaska drzava. Jedino pitanje je da li su izreketirali igraca ili menadzera, ili obojicu.

 

ma jok, sam vlahovic je trazio da ga opljackaju, prosto molio "dodji dacho uzmi 5 miliona, evo ti"

Edited by Nikodije
Link to comment

Cekajte malo, hocete li vi da verujete nekom bezveze, opskurnom italijanskom listu ( da ne kazem tabloidu ) ili coveku koji vam je dao skoro 200 eura na racun od prosle godine ??

 

Ja se kao kroz maglu secam slucaja Vladimira Volkova..

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Valjda je sada i jasnije “mojim” zvezdašima zašto su hteli da teraju Degeneka i gurali Pankova na njegovo mesto (dok im se nije obilo o glavu više puta).

Ko je menaĐer Pankovu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...