Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

7 minutes ago, April said:

Mitro je dao gol, ali nadam se da je jasno ko je tvorac pobede biblijskih razmera

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk
 

 

Tvorac je Radonjić koji je uzeo loptu, pretrčao Mendeša jedan na jedan i iznudio korner  :lalab:

 

Šale bez, tvorac je onaj koji je napravio hemiju gde čitava klupa i pola stručnog štaba utrčavaju u teren da naprave gomilu sa igračima koji slave gol. Ne sećam se kada sam video takvu reakciju kod nas. Doduše ne sećam se ni neke pobede u 90. minutu koja je direktno donosila uspeh ovog ranga, ali prilično je jasno zbog čega još od SP 1998. mi u napetom finišu maksimalno izvlačimo X ili poraz, i sada se to najzad preokrenulo.

 

  • +1 3
Link to comment
  • Replies 41.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1655

  • levi

    1111

  • kud u maglu Simoviću

    1006

  • Cash

    971

2 minutes ago, JohnnyD said:

Da se ne lazemo, Radonjic je bolji igrac od Zivkovica u svakom pogledu, osim mozda suta nekog izdaleka. To je jedina greska Piksija koja nas nije kostala veceras.

Nisam gledao Zivkovica ali Radonjic svaki put kada bi pocinjao utakmicu sa OM je bio ocaj zivi. Glupi potezi su bili njegov pecat, jako mali fudbalski IQ.

 

Njegova brzina je dolazila u obzir tek kada bi ulazio u drugom poluvremenu.

 

I sam je rekao da kad je dosao u Ligue 1 bio je iznenadjen jer su svi igraci bili brzi.

 

E sad protiv ovih portugalskih penzionera, mozda bi uspio nesto uraditi na pocetku utakmice.

  • +1 1
Link to comment

Највећи напредак на овој утакмици у односу на претходне је направљен у дефанзиви. Прибојавао сам се неке петарде са којом би се потпуно пореметила атмосфера пред бараж.

Link to comment

Gledam sad golove, Tadic je oba puta izbacio kao iz voza njihova 2 ponajbolja tehnicara - kod prvog je poslao po burek Mutinja, a kod drugog je fintom gurnuo loptu pored Bruna kao da ovaj ne postoji. Nismo imali takvu 10ku od Piksija.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...